Autor Zpráva
tomwe
Profil *
Máte nějáký zajímavý nápad na projekt? Nabízím se ho zrealizovat naprosto zdarma pouze za referenci. Jediné na čem trvám je dodáni designu a domény. Programuji v PHP 5. Samozřejmé jsou výborné znalosti XHTML, CSS, SQL. Do projektu nasadíme AJAX a JS pro uživatelský komfort. Své nabídky pište zde společně s e-mailem. Děkuji T.W.
blizz_boz
Profil
mam jeden projekt(portal) na ktorom pracujem ak chces mozes sa pridat blizz.boz@gmail.com
Mikei
Profil *
Já pár zajimavých projektů mám, některé jsem už rozjel, ale prosím ozvi se kdyžtak zde : mikei08@klikni.cz :-)
comfy
Profil
tomwe
Ahoj, jsem grafik a pár projektů mám na papíře, tak bychom třeba mohli něco rozjet společně ;)
Kontakt v profilu...
Antorr
Profil *
Mám par projektů a rozjíždéme další . . . de se nahodnout na čemkoliv . . . domena je kdyžtak http://gravegame.net a meil janko@gravegame.net . . . více méně může být cokoliv, protože již ted jdeme od programování, přes internetové služby, katalog odkazů, až po zábavu
vivA
Profil *
čau nevím jestli už nějaké nabídky tě zaujali, každopádně mám tady jeden zajímavý projekt který má podle mě budoucnost. Kdyžtak napiš na info@eight.cz
michal3
Profil
Ahoj , pokud tva nabídka stále platí měl bych zájem . Kdyztak se ozvi na icq : 463-482-862 diky .
peteo
Profil
ahoj, potrebujem inovovat web lexikon (prechod zo statiky na dynamiku).

predstava je, ochota nieco sa naucit tiez.

kontakt:

tatrahome@seznam.cz, resp. priamo zo stranok
Honza351
Profil *
tomwe
Ahoj, potřeboval bych udělat velmi jednoduchý redakční systém v PHP a MySQL - všechny co jsou, jsou děsně obsáhlý, mají děsně funkcí kolem a tak... jde mi jen o vkládání článků... řazení a vyhledávání v nich... jo a abych si moh snadno měnit vzhled... prý je to práce na dvě odpoledne... ale nikdo nemá na to moc času.
ozvi se pls na ICQ 322-983-628... kdyžtak bych přidal nějakou stovku na pivo;)
gt21
Profil *
tomwe
potřeboval bych někoho kdo by mi pomohl s tvorbou eshopu, nic velkýho jen chci aby to dělal někdo kdo se vyzná v kódu a né ti co nabízí hotové šablony quickcartu. Každopádně reference by byli dobrý protože budu rozjíždět i slušnou reklamu, když se to opravdu podaří pak není problém se domluvit na nějakých cílových odměnách nebo pravidelné platbě za administraci, úpravy atd...
můj mail aht4pha@klikni.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0