Autor Zpráva
Ondras_F
Profil *
Hledám webdesignéra pro dlouhodobější spolupráci. Samozřejmě se může jednat i o krátkodobou, ale jelikož budu potřebovat navrhnout/upravit grafiku pro zhruba 1 - 2 weby měsíčně, hodila by se spíše ta dlouhodobější. Postupem času plánuji zakázek ještě více.

Hledám spolehlivé a klidně i začínající grafiky, co si chtějí trochu přivydělat nebo třeba vytvořit reference. Jsem ochoten zaplatit zhruba 500 - 1000,- Kč za návrh designu pro web menšího rozsahu (např. stránky menší firmy, osobní web apod.). Samozřejmě cena by se odvíjela od složitosti a rozsahu. Dále bych uvítal také pomoc například s tvořením vizitek a loga firmy - také nic složitého.

Pokud máte zájem, ozvěte se mi na mail a pošlete mi Vaše reference (nemusí jich být moc, stačí 1 - 2). V případě, že reference nemáte tak nevadí. Dal bych Vám vytvořit zkušební jednoduchý design.

Případné dotazy odpovím zde nebo obratem na mailu.

Pište na info[zavinac]ondrejfejfar.cz

Ondřej Fejfar
tiso
Profil
Len pre istotu: hľadáš grafika, ktorý bude robiť len grafické návrhy (stránky, logá, vizitky)?
Ondras_F
Profil *
to tiso: ano hledám grafika, který bude dělat pouze grafické návrhy stránek. Vše si už nakóduji sám. Pokud by dotyčný grafik měl zájem, za úplatu by mi mohl pomoc například s tvořením vizitek atp...
vivA
Profil *
poslal sem ti mail...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0