Autor Zpráva
Miškin
Hledma nekoho kdo mi za prijatelnou cenu vytvori, nebo nabidne jiz vytvoreny (vlastni) system na provozovani katalogu stranek. HTML sablony mohu dodat

Co by mel umet:
- kategorie, podkategorie s popisky
- moznost volne registrace odkazu (bez nutnosti byt v urcite kategorii)
- potvrzeni o vlozeni/nevlozeni emailem
- hezke url
- zvyhodnene odkazy (nastaveni v administraci)

- admin - editace odkazu, editace kategorii, mazani odkazu, hromadne schvalovani

mozna jsem na neco zapomel..

Nabidky z cenami prosim na email blemik@seznam.cz, pripadne ukazky jiz hotovych systemu. Budu spise volit mensi cenu nezli kvalitu :(
tomas657
moznost volne registrace odkazu (bez nutnosti byt v urcite kategorii)

ako to myslíš? bez nutnosti byť v určitej kategorii si ja osobne vykladám tak, že weby nemusia vôbec byť zoradené do kategorií (a týmpádom ani žiadne kategorie nie je treba...)
Miškin
tomas657:
Omlouvám se za špatné vysvětlení. Jednáse o možnost registrace odkazu a přitom vybrat kategorii. Tzn. možnost přidat odkaz bez zalistování v kategori a kategorii vybrat pri pridavani.
tomas657
[#3]

Aha, už chápem, čiže vybratie kategórie priamo v pridávacom formulári. OK
Jiří Hroník
Profil *
Email odeslán :)
bohyn
Miškin
Jste si jisty ze chcete investovat cas a penize do katalogu stralek? V dnesi dobe jsou katakogy davno prekonany prezitek, krom velmi uzce specializovanych katalogu (long tail), a v podstate se jedna o MFA. Tyto katalogy navstevuji tak akorat roboti a ti z reklamy moc zisku negeneruji (schvalne kolik znate katakologu a kolik jich pouzivate). Zda se mi to teda jako plytvani, pokud ale spadate do onoho uzkeho segmentu specializovanych katalogu tak se omlouvam za OT.
Dudyn
Email

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: