Autor Zpráva
BuZZ
Profil
Takže k věci chci rpzjet svůj nový web o Parkouru (kdo neví co to je www.parkour.cz)

Jenže mám problém jsem mladý :) 14let a proto jsem takřka bez větších příjmů, proto se chci zeptat jestli by mi někdo nevytvořil webdesign zdarma.

Moc prosím dal bych vám prostor v čase ale aby to zas nebyl rok třeba tejden nebo dva.

Kdo mi pomůže můžete psát sem nebo na e-mail: the.buzz@seznam.cz

Těm co mi pomužou moc děkuju.
tomas657
Profil
Potrebuješ vytvoriť design + nakodovanie alebo design máš a potrebuješ len nakodovať?
BuZZ
Profil
Ne chci jen samotný webdesign, kodovat umim a redakcni system pojedu prez kamosovo KDYBYRS :)
comfy
Profil
BuZZ
Chodíš na PK fórum? Tvůj nick mi nic moc neříká...
BuZZ
Profil
Jo ale jen na treninky mista mesta a do wrchlabi a okoli...
comfy
Profil
BuZZ
Hm, tak to jo, hele, zkus sem napsat o čem web bude... To chceš udělat něco jako je parkour.cz? nebo...? Trochu to zkus rozebrat, takhle moc lidí nenalákáš :)
(třeba to zaujme i mě)
Mistr
Profil
comfy a BuZZ
Pánové, pamatujte, prosím, že jste na odborném fóru věnujícím se webdesignu. Vaše zkušenosti s parkourem a tréninkem v okolí, jak píše BuZZ, Wrchlabí si proberte někde jinde. Díky.

Navíc pamatujte na pravidla platící v této sekci.
BuZZ
Profil
Jasan Mistr
----------
A ted toi co rikal comfy
Takže web nebude stejný jako parkour.cz, ale bude to web o osobnim teamu budou tam treninky videa fotky samozdrejme neco o parkouru, neco o nás srazy atd...

Moderátor Mistr: Jen tip pro příště: Vodorovnou čáru lze vkládat pomocí ikonky .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0