Autor Zpráva
gt21
Profil *
Zdravim,
už delší čas hledám někoho kdo mi pomůže s tvorbou eshopu. Jedná se hlavně o kód, na grafiku už mám člověka. Mělo by jít o eshop bazaru, prodávajícího výhradně přes web, takže žádná prezentace ale plnohodnotný eshop. Hledám spíše poloamatéra nebo někoho kdo si chce udělat reference a má na to čas. Nejde o peníze ale o tu chuť na tom pracovat a udělat si reklamu. Protože ihned po rozjetí shopu, naplánovaného na 1.6. se rozjede reklama za několik tisíc kč. Na odměně se dohodnem, rozhodně upřednostňuji delší spolupráci než nainstalování nějakého freeshopu a výběru nějaké šílené šablony. Díky

mail: aht4pha@klikni.cz
Afrod
Profil
Čau ozvi se mi na 214-600-773
Cob
Profil
Zdravím gt21, až zjistíš, že spolupráce s amatérem nebyla to pravé ořechové pro fungující eshop, rád bych nabídl služby studia CobraDesign. Poskytujeme komplexní služby v oboru internetového obchodování, na nějž se specializujeme. Pro více informací mne prosím kontaktuj.
Petr Bílý
Afrod
Profil
Cob
Tim chceš říct že jsem amatér?
Railbot
Profil
Afrod
Nejspíš budeš, když pracuješ zadarmo. To by se profsionálovi stát nemohlo :-) Každopádně Cob to jistě myslel obecně a reagoval na text od gt21, který hledá poloamatéra.
Afrod
Profil
Já mu nechtěl dát nabídku takovou, že bych mu to udělal zadarmo. To v žádnym případě, ale tak domluvit se dá vždycky.
pageweb
Profil
gt21
Ahoj,
nevim co mas proti freeshopum. Doporucuji Prestashop, velmi kvalitni eshop se spoustu funkcemi. Muzu vytvorit originalni sablonu. V pripade zajmu se ozvi na pageweb@centrum.cz

R.K.

POsledni navrh:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0