Autor Zpráva
DethLev
Profil
Ahoj. Jistě se každý, kdo občas vytváří nějaký web na zakázku, setká s tím, že se práce zasekne po vytvoření návrhu a objednatel nemá čas anebo neumí dát dohromady potřebné podklady. Jaké jsou vaše zkušenosti?
blizz_boz
Profil
moje skúsenosti sú také že ich otravujem dovtedy kým mi nejaké podklady nepošlú zaujímajú ma len texty, obrázky si väčšinou zoženiem sám, keď mi nejaké obrázky dá klient tak ich skoro nikdy nepoužijem jedine logá fotky objektov predajní výrobkov atd. občas si obrázky sťahujem z internetu neviem ako je to s autorskými právami ale keby mi náhodou niekto povedal že porušujem jeho autorské práva na nejaký obrázok, tak ten obrázok vymením za iný ale vpodstate to v praxi nikto nekontroluje takže je to jedno.
KinG-G
Profil *
Nevím to jistě, ale asi špatná kategorie na takové to dotazy, ne?
comfy
Profil
DethLev
Špatná kategorie. Jináč jednoduše řečeno prostě musíš veškeré podklady které potřebuješ z klienta vymámit, klidně i tím nejotravnějším způsobem (když to jinak nejde)...

blizz_boz
občas si obrázky sťahujem z internetu neviem ako je to s autorskými právami
Fakt paráda, že se tím tu ještě chlubíš... :D
Spíš bych doporučil třeba fotobanky zdarma, některé nabízejí i celkem kvalitní fotky
(třeba sxc.hu, je jich ale víc, vyplatí se hledat)
DethLev
Profil
comfy

sxc.hu je fajn, to souhlasím. Špatná kategorie? No, já nevím.. zakázky.
comfy
Profil
DethLev
Pokud vím správně, tak tato sekce ale slouží jako střet nabídky a poptávky, takový minitrh... ale kdo ví, když s tím moderátoři nic neroběj... (nejsem si teď teda 100% jist, asi tu to téma nikomu nevadí)
blizz_boz
Profil
comfy

sxc.hu je naznamejsia galeria free obrazkov poznam to, ale stahuje odtial kazdy a tie obrazky su uz okukane...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0