Autor Zpráva
phuket30
Profil
Nabízím registraci Vašich webových stránek,prezentací nebo blogů do cca 150 CZ a Sk katalogů.Rychlá registrace do 24 hodin.Zviditelněte Váš web a pozvěte stovky a tisice nových návštevníků!
Registruji do všechn vyhledávačů,významných a méne význámných CZ a SK katalogů.Dále nabízím reklamní jednorázové služby .
Cena za kompletní registraci do katalogů a vyhledávačů - 400kč, jednorázová reklama webu - 100unikátních návštevníků - 100kč.
Jsem rychlý a levný.
V případě zájmu kontaktuje.
email: phuket30@seznam.cz
icq: 377-995-086
nightfish
Profil
jednorázová reklama webu - 100unikátních návštevníků - 100kč
jedná se o nějaký demograficky/zájmově definovaný vzorek, nebo je to prostě jenom náhodná banda internetových uživatelů?
gomanek
Profil *
Nejedná se o websurf například a podobné praktiky?
Díky za info :-)
phuket30
Profil
websurf ani žádné ********** to nejsou,websurf naprosto odmítám. Návštevnost uživatelů je normální,spojením několika webů kam se dá reklama zájemce,jakmile dosáhne 100návštev,většinou kolem 24 hodin,reklama se odstraní nebo vymění za jinou,každý se muže podívat přese do stats nebo google analytics odkud lidé přišli
phuket30
Profil
ale každopádně zajímavé co pozoruju že pokaždé když něco nabídnu já nebo někdo jiný tak první kdo začně psát jsou zpochybňovatelé,nevěřící a kritizující..NIkdy se nestane to že by se nenašel někdo kdo by všechno hned nezpochybnil..velice zajímavé,budu muset vymyslet pro příště už nějaký psychologický inzerát abych všechny "ukojil"

Proč zde nenapíšu podrobnosti co a jak to dělám?
nejsem vul abych zde psal návod a jiní mi to vyfoukli a já byl bez zakázek..
Railbot
Profil
Můžeš vystavit účetní doklad nebo pracuješ na černo?
phuket30
Profil
Nemůžu vystavit učetní doklad a jelikož muj zisk nepřesáhne 15 000kč za kalendářní rok,nemusím nic danit ani hlásit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0