Autor Zpráva
V.Svetlak
Profil *
Dobrý den,

rád bych prodal e-shop (bez linkbuilding) http://www.navigacni-systemy.cz/
Chtěl bych se poradit o ceně. Co myslíte?

Děkuji za rady, postřehy i kritiku.
P.S. návštěnost dle počitadla 50-350/den...
ninja
Profil
U eshopu je navstevnost celkem nezajimava, daleko vice konverzni pomer, obrat, marze, atd.
tomas657
Profil
[#2]
Je síce nezaujímavá.... to je pravda... ale V.Svetlak uviedol fakt zaujímavé (široké) rozpätie návštev... :-) je rozdiel 50 a 350....
comfy
Profil
V.Svetlak
Kolik obědnávek vypravíte průměrně měsíčně? V jakých hladinách se pohybuje marže zboží? Jakou ma shop historii? Vrací se k vám zákazníci? Chtělo by to více ze statistik e-shopu.
V.Svetlak
Profil *
Dobrý den,
od 11.8.08 (umístění na hosting) e-shop zaznamenal 26.799 návštěv (dnes 341, včera 116..). Prodej zahájen únor 09. Objednávek bylo pouze 17 a 2 vykryté.
Proč to prodávám? Bohužel zákaznící volají v průběhu dne (jak je sám vyzývám v e-shopu), posílají e-maily s dotazy a časově to nezvládám (chtěl jsem ho provozovat při zaměstnání :] ) a tak se jim omlouvám, omlouvám (včera dvě objednávky a dvě omluvy). V práci jsem byl jmenován krizovým manažerem a samou radostí padám na hubu.
Nedovedu si představit, co by se stalo po vybudování zpětných odkazů....... Nechci si udělat e-ostudu.
Marže jsou 3 až 15%. Nejsem však schopen aktualizovat ceny. Položek je 398 a např. ceny Garminu se mění 1x2 měsíce.
Jsem provozovatel e-shopu na baterky. Než to dělat blbě....

Díky za Váš zájem a rady.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0