Autor Zpráva
Acci
Profil
Jelikož jsou prázdniny a už jsem dlouho nevytvořil žádný web, tak bych někomu vytvořil web jen tak zdarma (i když nějaké odměně by se nebránil), ale mělo by to být něco jednduššího.

Co ode mě můžete čekat:
- XHTML 1.1 validní web
- Použití CSS
- Optimalizace pro různé prohlížeče (FF, Opera, IE6, při dobré náladě i IE5) a vyhledávače
- Přístupnost a možná i použitelnost

Co čekat nemůžete:
- Pěkný design
- Použití PHP (trochu) a JavaScriptu (vůbec)

Kontak je v mém profilu
none
Profil
Acci a co Opera naprikald tvuj web je w opeře uplně rozhozený.Jak ti pak mám věřit ze to bude optimalizované pro operu.:o)
Acci
Profil
none
Ale není
Meleme
Profil
Acci
Stránky se mi zobrazují stejně jak v Opeře, tak ve ff, ale s jedním drobným rozdílem. Tohle se mi napíše v Opeře:
Vyšla nová verze internetovĂ©ho prohlĂĹľeÄŤe Firefox 1.0.5. V novĂ© verzi je opraveno nÄ›kolik bezpeÄŤnostnĂch chyb a zlepšena stabilita. ZatĂm je k dispozici pouze anglická verze

Možná mám ale něco špatně nastavené, Operu vůbec nepoužívám
Meleme
Profil
Už jsem to opravil! Nebylo zapnuté automatické rozpoznávání kódování:-)
Tomik
Profil
To Meleme & None: Mám Operu 8.01 a vše v ní vypadá jako v FF nebo IE...
peta
Profil *
Acci Jestli muzu taky rypnout, tak ve Firefox 1.06...
- nemas pravy padding u textu a text mi preteka az do menu vpravo
- uvodni stranka hlasi 1 warning, prebytecny span, ktery nema zadny obsah
- Jo, to se mi libi :))) div, prostred textu s nejakou adresou, ani nema ramecek, ale ma us scroll. Vypada to desne :)
- Nevim, proc mas dole adresu s (at), kdyz pak mas mailto s entitou?
Oboji s entitou, ne? Vir prohledava obsah HTML, jeho nezajima jen to, co mas mezi <a></a> ale i to, co mas v href=...
- u toho ramecku mi prijde, ze mas vyblitou barvu, pozadi bych kolem take cekal nejspis tmave, ale zalezi na ramecku...
- jaj, klikl jsem na stare stranky a nemuzu se dostat tlacitkem zpet, zpet? ??? (na nich pro zmenu vteka datum posledni aktualizace do nadpisu ACCI- osobni stranka)
- obdelnicky pod menu vpravo jsou prvni 4 vice doprava

... jako, ale to se netyka tematu. Jestli chces delat web, zajdi si po 19:00 na nejaky chat a zkus tam nejakou holku nebo tak. Kluci zas radi uvitaji stranku s odkazy na nejake hry (rd2, damokles, dark star, gladius, ...)
peta
Profil *
Acci
Jo, jestli budes chtit nejaky hezky script, si rekni, najdu, vymyslim, nejaky z neceho predelam :)
Acci
Profil
nemas pravy padding u textu a text mi preteka az do menu vpravo
Nevím, co přesně myslíš, já to nevidím

uvodni stranka hlasi 1 warning, prebytecny span, ktery nema zadny obsah
To vím, ale není to chyba, validátor od W3C to nechává chladným

Jo, to se mi libi :))) div, prostred textu s nejakou adresou, ani nema ramecek, ale ma us scroll. Vypada to desne :)
To je výpis kódu v pre, dělá se to tak normálně

Nevim, proc mas dole adresu s (at), kdyz pak mas mailto s entitou?
To tak dělá Texy

jaj, klikl jsem na stare stranky a nemuzu se dostat tlacitkem zpet, zpet? ???
No, protože to jsou staré stránky, které už nechci předělávat, bylo by to dost práce

na nich pro zmenu vteka datum posledni aktualizace do nadpisu ACCI- osobni stranka
To používáš rozlišení menší než 800x600?

obdelnicky pod menu vpravo jsou prvni 4 vice doprava
Nejsou, asi jsem slepý
Meleme
Profil
BTW všichni (včetně mě:-) - Acci se nás vlastně neptal na kritiku jeho stránek, takže spíš než s kritikou bychom měli přicházet s nabídkami, ne?
Marty
Profil
No o většině webů, co bych chtěl mít, mám dost striktní názory a představy, jak by to mělo vypadat.
Nicméně mám na disku ladem rozdělanej jeden web o hře, tak jestli máš zájem to dodělat...
peta
Profil *
Marty
Jasne, ja treba taky, zalezi o jake hre? Zasvecenci to udelaji lepsi nez dobrej webkar, ale hru nezna :)

Acci
Pouzivam 800x600 (protoze mam ted monitor, starsi, no). Nicmene napravo mam icq, nalevo mam televizku a stranku prohlizece mam prizpusobenou na A4 na vysku. Co se tyce te telky, tak si predstav, ze nekteri maji rozkliknute bookmarks, akze z te stranky obrazdu nevidi vic, nez ja :)
prazdny span - tak Tidy w3c firefoxovy to zas jako chybku hlasi, zkratka zbytecny kod, ale jako nic vaznyho :)
Znam onacejsi stranky, kde je 6000 chyb a maji uz nove, kde maji jen 80.
Obdelnicky - to zarovnava asi tak pri mem nastaveni prohlizece, mozna fullscreen je to dobry, mrknu...
Hm, na uvodni je to dobry, tak, co jsem mel rozkliknute?
Nasel, heureka :) "Mapa webu" full scr OK, mensi sirka, zalamuje
Acci
Profil
prazdny span - tak Tidy w3c firefoxovy to zas jako chybku hlasi, zkratka zbytecny kod, ale jako nic vaznyho :)
Ale to není zbytečný kód, je to náhrada textu obrázkem. Sice ybch do toho spanu mohl napsat &nbsp;, ale nebudu to dělat jen kvůli validátoru
maser
Profil *
Jestli někdo chce udělat nějakou webovou prezentaci tak bych i něco vypotil http://motos.ic.cz
Maki
Profil
Hola jo!
st657
Profil
mozes mi vytvoriť stránku, avšak neručím za to, že ju potom umiestnim na web

kontaktuj ma na st657@azet.sk
KT8
Profil *
Jestli to ještě platí(vytvoření stránek),tak mě prosim kontaktuj na tom375@seznam.cz
luki
Profil *
jo chci ten web kontakt:607238143
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0