Autor Zpráva
Free-Style
Profil *
Zdar všem.
Udělal jsem si novější verzi e-shopu vycházející z XT:Commerce 3.0.3. Chtěl bych se zeptat, ejstli by někdo neměl zájem spolupracovat. Jednalo by se konkrétně o úpravy kódování, úpravy systému a překlad. Přeložené to mám z ca 75 % , takže pořád to ještě něco potřebuje. Co za to? Po dokončení verze si s e-shopem můžete dělat co chcete, prodávat svým zákazníkům apod., ale hlavně bych byl rád kdyby i potom jsme si s e-shopem pomáhali, či společně vytvářeli nové designy apod.
Zdar
quinux
Profil
Kontakt by nebyl? ;o)
uplne jinej martin
Profil
dělat co chcete, prodávat svým zákazníkům apod.
kupodivu když původní shop je pod GPL
Anonymní
Profil *
dělat co chcete, prodávat svým zákazníkům apod.
kupodivu když původní shop je pod GPL

Mě to je jedno co si s tím kdo bdue dělat. Já jsem si to koupil a dost mi to nevyhovuje, tak si to upravuji a prostě s tím chci pomoct. Zdar
Guardien
Profil
Pomoc z prekladem muzu, mas-li jeste zajem
Free-Style
Profil *
omoc z prekladem muzu, mas-li jeste zajem
To víš, že mám. Hoď mi na tebe kontakt.
Tomáš Jarý
Profil *
Hello :)

nabízím pomoc při překladu XT commerce, Free-Style ozvi se mi email.

Tomáš Jarý
email: admin@muziknet.cz
[MuzikNet.cz]
web: http://www.muziknet.cz
Juro
Profil *
Ahoj
mam tiez oficialnu ver 3,3 XT-com. No na serveri pipni mam problem ...
Nerozbehal to z vas niekto ?
Popripade za odemnu mi to niekto tam nerozchodi na pipni ?
Juro
mail@onicom.sk
Primak Slavomir
Profil *
Ahoj prosim vás a je nekde ke kouknuti tento e-shop v praxi? Beha to nekomu, nebo nekde na nejakych strankach ?
Anonymní
Profil *
uplne jinej martin
kupodivu když původní shop je pod GPL
Asi nepoznáš licenciu GPL...
GPL hovorí, že software publikovaný pod touto licenciou môžeš predávať za koľko chceš (aj zadarmo alebo keď kľudne aj za 5 000 000$ ak ti to niekto kúpi), ale pod podmienkou, že poskytneš zákazníkovi zdrojové kódy a zákazník má opäť právo na predaj podľa licencie GPL (takže rovnaké právo ako ty - predajca). Keby to tak nebolo, neexistovalo by kopec komerčných spoločností, ktoré predávajú OS Linux (Red Hat a pod.)... a tam sa netočia malé peniaze...
Ja len tak pomimo...
jozob
Profil
Sorry... predošlý príspevok som písal ja.... nevšimol som si, že nie som prihlásený
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0