Autor Zpráva
flying gentleman
Profil
caute,
zatim brigadu mam, vydelam si, ale mam to jen na cervenec a pak uz se mi nikam jit makat nechce, takze shanim neco kolem komplu. je mi v podstate jedno, co to bude, i kdybych mel prepisovat nejaky texty nebo tak neco a byly by za to slusny prachy (aspon 45kc/hod), tak bych to bral.
muze byt i neco kolem webu, jsem schopnej napsat html validni a css validni, ale kdyby bylo i jen nejaky blby prepisovani nebo tak, je mi to jedno.
proste potrebuju prachy.
zimmi@centrum.cz nebo icq 280017362
Anonymní
Profil *
Možná by se ti líbila práce u mojeho KOMPLU, konkrétně je to 2 taktní 4 válec značky trabant. Mohl by jsi mi třeba běhat před kapotou a čistit skla. Při troše štěstí bych tě přejel ty pitomče. Co je to KOMPL? :-DDDD
Anonymní
Profil *
Anonymní
Co ty jseš za mongola?
llook
Profil
Anonymní Gentleman je zřejmě z Moravy (řekl bych i podle toho, že takřka minimální mzdu pokládá za slušný prachy), tam kompu říkají kompl (tj. kompl == počítač).
koudi
Profil
llook
S Moravou to nemusí mit nic společnýho. Mám jednoho kamaráda, kterej taky řiká kompl. On ale neni moravák, jako spíš magor.
//tim samozřejmě nechci říct, že gentelamn je magor.
quinux
Profil
llook
IMHO brigádníci se pohybují v této cenové oblasti. Ono záleží na tom co taky děláš a podle toho jsi i ohodnocen.Ale zažil jsem spoustu případů, kdy brigádníci brali víc než stáli zaměstnanci.
Anonymní
Profil *
to se stalo posledni dobou modou vytahovat rok stare temata a reagovat na ne?
koudi
Profil
Anonymní
No vidiš, ani sem si toho hned nevšim. Ale je pravda, že to tady opravdu pár lidí dělá.
Cob
Profil
Lol, tak tahle diskuse v pohode muze mit v nazvu OT 2005 :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0