Autor Zpráva
norris
Profil *
Mam za sebou niekolko internet/intranet projektov, ale nemam cas si vytvorit svoju "homepage". Nemam ZL, cize nemam ani motivaciu si vytvorit osobny web.
Svoje referencie by som vsak rad ponukol niekomu do referencii. Na oplatku by som do vsetkych svojich projektov daval odkazy na Vasu stranku.
Pozadujem, aby zaujemca bol zivnostnik, z Kosic, musi mat svoju "firemnu" homepage. Tiez sa nebranim akejkolvek spolupracu z oblasti vyvoja softveru a webov.
Iba seriozne.
icq: 66753834
tomas657
Profil
Svoje referencie by som vsak rad ponukol niekomu do referencii. Na oplatku by som do vsetkych svojich projektov daval odkazy na Vasu stranku.

Tieto 2 vety som nie celkom pochopil...
blizz_boz
Profil
ani ja som to nepochopil
norris
Profil *
Takze aj pre jednoduchsie zmyslajucich...
1. odkazy a screenshoty mnou vytvorenych veci by mohli byt uverejnene na stranke niekoho ineho, v jeho referenciach
2. v paticke alebo niekde inde zvyknu byt rozne veci o tvorcovi webu, napr. design by ..., code by..., copyright...
A to miesto ponukam inym...
Plaváček
Profil
odkazy a screenshoty mnou vytvorenych veci by mohli byt uverejnene na stranke niekoho ineho, v jeho referenciach

Jsem asi taky nějak jednoduše myslící, ale mě prostě nenapadá, k čemu je to dobré?

Ostatně - pokud nemáš čas ani vytvořit si jednoduchou "homepage" s ukázkami referencí, což může trvat se vším všudy tak půl hodinky, nevěnuj se raději webdesignu.

To, za co mi zákazníci platí, je totiž především můj čas. Když ho nemám ani pro sebe, jak ho najdu pro své klienty? Podotýkám, že koupit se nedá ani na Aukru.

Nic ve zlém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0