Autor Zpráva
JTBSPEED
Profil
Hledám prográmátora pro vývoj nového portálu. Něco jako www.libimseti.cz a pod.

Díky za info jtbspeed@seznam.cz
Hitman
Profil
JTBSPEED
Mohl by jsi uvést více informací? Jaké znalosti by měl případný zájemce mít, jaká je odměna?
tomas657
Profil
Akú ma podľa teba taký portál šancu uspieť?
Railbot
Profil
tomas657
* Pokud je pro vás nabídka/poptávka nezajímavá, zdržte se hloupých komentářů.
Dranel
Profil
Railbot
* Pokud je pro vás nabídka/poptávka nezajímavá, zdržte se hloupých komentářů.
Toto ale není hloupý komentář, naopak je to docela zajímavá a důležitá otázka.
Hitman
Profil
Railbot, Dranel

Možná by to některý z moderátorů mohl zařadit do hloupých komentářů, já si ale také myslím, že projekt nemá velkou šanci, protože podobných portálů je mnoho.
DoubleThink
Profil *
zdržte se hloupých komentářů
Tohle není tak hloupý komentář - je to dotaz na zamýšlenou obchodní strategii zadavatele. Tato informace je pro zájemce skoro klíčová.
Railbot
Profil
Rád se nechám poučit jaký má pro dodavatele řešení (programátora) význam řešit, zda projekt má či nemá šanci na úspěch. To se ho přeci vůbec netýká.

Pokud JTBSPEED hledá spíše i partnera, pak ano, je to dotaz na místě. Pokud je to klasická zakázka, pak je to zcela mimo mísu.

Hitman
Ještě lepší než myslet je vědět. Pokud někdo ví, že má v rukávu strategii jak zaujmout a nové nápady, není co řešit. Důležité je jít za cílem, ne si říkat "je toho spousta to už nemá cenu".
tomas657
Profil
Důležité je jít za cílem, ne si říkat "je toho spousta to už nemá cenu".

zaujímavá myšlienka... súhlasím... uspieť sa dá aj vo vysoko konkurečnom odvetví.... ale otázku som položil preto, aby som zistil, či už má JTBSPEED premyslené, ako chce zaujať... či sa nejakému programátorovi oplatí ísť do tohto projektu, ked autor toho projektu možno ani nemám premyslenú stratégiu... len túži po tom vlastniť taký web.. a nevie pritom, čo a ako to chce vlastne dosiahnuť...
Railbot
Profil
tomas657
Pokud to JTBSPEED myslí jako placenou práci, pak nevidím důvod, proč by mělo programátora zajímat jestli se projekt uchytí nebo jestli se třeba byť jen někdy aspoň spustí. Práci dokončí, dostane zaplaceno a zbytek už není jeho starost. Je to tak?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Railbota:
Někdy to tak je, někdy není. Referencí, která se uchytila, se lze lépe chlubit při usilování o další zakázky. Úspěšnost projektu může mít vliv na výši odměny i na budoucí spolupráci.

Pokud to JTBSPEED myslí jako placenou práci
To nevíme.
blizz_boz
Profil
no ja mam zaujem. nasadili by sme moj redakcny a publikacny system Fresh White CMS, ktory je urceny na komunitne portaly ja sam ho planujem nasadit na portal zamerany na modeling a hostessing takze tento CMS obsahuje vsetko co by mal kazdy komunitny portal obsahovat: tzn. profily, fotoalbumy, komenty, hodnotenie atd. Dalej umoznuje publikovat clanky a komentovanie clankov...

demo je tu:

http://simonka.eu/test/
tomas657
Profil
Referencí, která se uchytila, se lze lépe chlubit při usilování o další zakázky. Úspěšnost projektu může mít vliv na výši odměny i na budoucí spolupráci.

Presne to som mal na mysli... nie každá referencia má rovnakú váhu ... referencia nejakého úspešného projektu môže pri rozhodovaní sa nejakého dalšieho zákazníka zohrať niekedy dosť dôležitú rolu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0