Autor Zpráva
nanotechnologie
Profil *
Hledam na obcasne zakazky nekoho, kdo umi zachazet s 3D kreslicimi programy, jde o vyrendrovani vedeckych obrazku a schemat, nevyzaduji zivnostenske listy, ucty ani jine formality, platim prevodem na tvuj ucet.

je mi jedno, jaky program ci operacni system pouzijes, zajima mne jen vysledek.

Uvitam zajem o vedu, techniku a nanotechnologie, idealne mlady student SS ci VS, co se chce naucit neco noveho a otestovat si co vlastne umi.

Musis byt schopen komunikovat pres skype a byt flexibilni.
yFang
Profil
nanotechnologie
Bylo by dobré tu na sebe zanechat kontakt, aby se měl případný zájemce kam obrátit.
nanotechnologie
Profil *
ocekaval jsem, ze kontakt mi tu nechaji zajemci. Ja se jim rad ozvu.
rommy
Profil *
zkusím tedy nechat kontakt...třeba zjistím, oč se jedná konkrétněji
hnedkovsky@volny.cz
web
Cob
Profil
Reference statických scén a animace. Co se vizualizací architektonických scén týče, referencí je více, než které jsou uvedeny na výše zmíněných odkazech, v současnosti připravuji prezentační web na tvorbu vizualizací.
Kontakt tamtéž, s pozdravem, Petr Bílý.
Robert3D
Profil *
Mam zajem s Vami spolupracovat.
Jsem absolventem AVU-Nova media.
10 let praxe ve 3D.

Kontakt-vizualizace3d@hotmail.com
VojtechBuday
Profil
Zdravím, rád se dovím více, případně rád s Vámi zkusím navázat spolupráci. Praxe 7 let v oboru 3D/2D grafiky. Díky za reakci

Vojtech.Buday@seznam.cz
TeRm!X
Profil *
Zdravim,
prace je uz sice trochu starsi,a le chtěl bych zkusit ještě štěstí. Nabízím profesionální služby v oblastti počítačové grafiky a zpracování videa. Pracuji ve velice krátkých časech a hlavně za přijatelné ceny, které si mnohé studia a grafici nemohou dovolit.
Pracuji cca 4 roky, jako 2D/3D grafik, animátor. Pracoval jsme pro spoutu studií z různých oblastí (modleing, hry, animace, spoty,...). V případě, že by byl ještě zájem o nové lidi, budu rád, když se mi ozvete na mail: info@tkadlec-studio.cz, Skype: tkadlec.m, ICQ: 225-759-484.

Jinak reference a ukázky zašlu na vyžádání.
ondras
Profil
Dobry den, rad bych s vami spolupracoval. 3D grafice se venuji jiz 4 roky. Provadim zejmena architektonicke vizualizace, ale i produktovy design.Jsem studentem VUT.Casove flexibilni a spolehl[#1]ivy. kontakt Icq 213314338, email ondrakanak@centrum.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0