Autor Zpráva
Dedek
Profil *
Už mě nebaví dělat námezního dělníka pro velké programatorské společnosti (typicky PRAHA). Jsem z Ústí nad Labem a docela bych založil nejakou větší společnost lidí, kteří umí nejen kodeřit ale hlavně přinesou a zanalizujou zakázku.

Ja sám bych něco měl ale nechce se mi do toho jít samotnýmu.

Koho nehledám
lidi kteří se chtějí jenom přiživit a pak utect
lidi kteří se chtějí naučit programovat a pak utect
lidi kteří se doslova museji vest za ručičku

Koho hledám
lidi kteří se umi obléknout do Qvádra a současně vyhrat nad podobnými kteří za sebou mají nejen
zkušenosti ale i kapital
lidi kteří budou umět v zajmu dobré věci oželet rok planovanou dovolenou aby příště mohly místo do
Chorvatska letět do Australie za žraloky

I když se celý život točím kolem C/C++ a v poslední době kolem C# neodmítam ani javaře nebo PHP pokud budou umět přinést zakázku.

Prostě žadnej začátek není jednoduchej a ja jsem připraven začít.

čekam maily ale pouze konstruktivní i když do zumpa2005@volny.cz věřte tomu že ty konstruktivní maily budou ze žumpy vyzvednuty

to je vše
Všechny Vás zdraví Dědek
Bohumil
Profil
Hele Dedku ja si myslim, ze i programator musi umet cestinu a tu ty jaksi neumis. Sako a velke reci nestaci...

zanalizujou - kdyz to neumis napsat, tak to nepis

Jinak jak tak koukam, tak vubec nemas nejakou koncepci projektu a delali byste casem asi vsechny mozny programy. To ale neni zadna vize. Tedy je, vize zbohatnout. To neni moc spravne, mit jediny a takovyto cil
Tomexx
Profil
V podstate to chapu tak, ze ti jde hlavne o to sehnani dobry zakazky. To asi nam vsem. Takze jestli o zakazce nekdo vite (www, eshopy, cestovky) tak se muzete ozvat i me. Nerikam jenom na me, ale za nabidku nic nedate, a jestli se pro ni nakonec rozhodnete nebo ne je na vas.

tomovomail zavinac seznam tecka cz
Dedek
Profil *
To Tomexx

Opak je pravdou nejde mi jenom o sehnani zakazky - pisu ze jednu bych mel (trochu slozitou) a hlavne jednalo by se o krabicovej SOFT.

A me se nechce do toho jit samotnymu protoze 1/2 roku neco psat (jednou hlavou) a pak to neprodat to je spatne.

Takze nova zakazka ANO ale hlavne jde o to aby se vytvoril silny team lidi kteri tu praci budou umet i prodat.
Kaifman
Profil
Dedek to mysli dobre, a tomexx to taky dobre pochopil. V podstate jde opravdu jen o zakazky .... ostatni se vzdycky nejak udela ...
Pokud chces zalozit nejakou velkou firmu...dle mne by bylo lepsi mit na zakazky primo nejake obchodaky kteri by shaneli zakazky. Nebyva pravidlem ze programator byva dobry v obchodovani. Takovy lidi hlavne potrebujes ... programatora horsiho/lepsiho najdes na kazdym rohu.....pokud dotycnej bude koderit a jeste shanet zakazky, nemuze se ti nikdy podarit postavit velkou firmu ...... vem si priklad z jakekoliv vetsi spolecnosti .... vsude maj mraky obchodnich zastupcu kteri nedeleji nic jineho nez shaneji zakazky
Dedek
Profil *
Jo jo jo to je skoro presny a plati to i na me napisu naco si kdo vzpomene ale sam to neprodam. Prodavaj to prave ty velky spolecnosti pro ktery delam namezniho delnika.

A i obecne souhlasim s nazorem ze programator neni dobrej obchodak.
Jinak jednoho obchodaka defacto uz mam. Neptej te se na podrobnosti

Takze znova najde se v okoli Usti clovek kterej bude ochoten nest pomernou cast zodpovednosti za PEAPLEFAKTOR - zkurvenej kšeft (nejhorsi pripad)

a samozrejme ze nevidim a pro jistotu ani nechci videt zadnej "BEZPECNOSTNI"(nebo jakejkoliv jinej) kapital
Kaifman
Profil
Dedek

Hrozne se mi libi tvuj pristup, ale vim toho hrozne malo :o/ Pokud mas chut zkus mi napsat neco vic do mailu, z Usti sice nejsem, ale myslim ze to neni podstatny.............. krejcif zavinac centrum cz
Dedek
Profil *
Napis do zumpy hlavne od kud jsi a o cem ze toho vis hrozne malo a ja ti odpovim

Jinak ted jsem vedl cca 10 min rozhovor s tim obchodakem, posteskl si ze on sam by potreboval "levnyho grafika" Corel, Adobe, Flash, ten ale musi byt 100pro z Usti nebo nejblizsiho okoli
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0