Autor Zpráva
Antorr
Profil
Hledam nekoho, kdo by bud udelal nebo ma již script na seznámku - vice kategorii, možnost výběru regionu, možnost vložení fota a sms bránu - vsechny tri ceske operatory. Samozřejmě plně funkční v českém jazyce a podpora diakritiky. Za oba skripty nabízím odměnu 800, jeden po 400.

A taky by se mi hodil scripty na Svatky. Pro upřesnění svatky by měli být: vcera, dnes, zitra a pozitri, dle jmena razeny - vyhledavani podle pocatecniho pismene, dle data razeny - podle mesice a kalendar kde by si uzivatel listoval mezi jednotlivymi dny - muze se klidne zrusitZa 150. Ci vsechny 3 za 1000.

Pokud by mel nekdo zajem tak meil - janko@gravegame.net
pEeLL
Profil
ty ceny jsou v jake mene? Euro?
Antorr
Profil
Koruny
avaster
Profil
koruny? nie je to trocha malo za toto vsetkO?
za toto vsetko by mi skor pasovala cena v eurach :)
drozdo
Profil
keby zloty nepovim ...... to by aj slo...
tomas657
Profil
[#5]
Co tak ruble.... :-D
Cob
Profil
OT: Antorr, díky za pobavení ke konci dne... Poptávám patrový rodinný domek u Prahy za 300 000 Kč. Přidám 20 000, když bude mít i bazén - ale musí být s výřivkou a zastřešený a musí být vyhřívaný.

Prober se člověče, nebo si najdi čínský forum a nabídni to tam, páč maximálně tam a nebo v rovníkové africe ti někdo bude dělat za 5 kč na hodinu...

Omlouvám se moderátorům za přidělávání práce, ale tohle není naivita, to je snad pokus o žert, nebo neskonalá drzost :) Příjemný den
Antorr
Profil
Rekl sem script a ne ze ci neco na zakazku . . . takze pokud to nekdo ma doma udelany uz pro sebe tak budu rad, a neci aby nekdo tvoril neco noveho
Hitman
Profil
Antorr
I tak pochybuji, že ti ho nechá za 800 Kč, přidej 1 nulu, nebo raději 20 000 a možná se ti někdo ozve.
Radek9
Profil
Programátoři se touto prací živí. A myslíš, že se uživí za 800 Kč?
armin
Profil
Ale pánové, co vyšilujete? Když jsem se loni pozastavoval nad tehdejší "elitou" co děla zadarmo / za reference, tak jsem byl takřka kamenován za svůj názor - ve zkratce: Co takhle se nejdřív pořadně naučit programovat a pak si účtovat odpovídající částky? A ne nabízet se s nulovými vědomostmi zadarmo?

Takže suma sumárum - je hodně profesionálů, co jsou schopni přepsat na nějakém opensource řešení copyright a nabídnout to za 800,- Kč jako vlastní dílo, takže určitě bych tuto nabídku a odměnu s tím související v žádném případě nepovažoval za komickou. Komičtí budou spíš lidi, co to za tolik jsou schopni udělat - logicky, na excelentní úrovni.
Radim24
Profil *
Jednu seznamku mám, ale ne dokončenou. Taky to není úplně profi, nicméně pod sedm tisíc bych nešel ani náhodou. A za profi seznamku bych si účtoval minimálně čtyřicet tisíc. On na tom bude profitovat a já se nechám odrbat ne?
Antorr
Profil
No ta grafiku mam, slo mi pouze o samotny script prave . . .

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0