Autor Zpráva
arstop
Profil *
Zdravím,
sháním programátora a ev. i grafika pro tvoření sportovního manageru (hokej) ve velice originálním podání (90% herních subjektů tvoří samotní fyzičtí hráči). Na papíře (resp. ve wordu ) už je většina věcí připravena, jen to musí někdo naprogramovat (což zrovna není moje parketa) - což je důvod proč sem píšu. Nejsem schopen za práci momentálně zaplatit, nicméně po dokončení by na manageru byly placené funkce, jejichž výdělek by pak šel do kapsy programátorům.

Více informacím podám po bližším kontaktu. Lidé co mají zájem a ovládají PHP, MySQL atp. NEBO rozumí grafice (nejlépe grafika i programování) NEBO chtějí pomoct s vytvářením návrhu a vymýšlením samotné formy hry, nechť se mi ozvou pod tento příspěvek (s kontaktem na ně) ev. mě na ICQ 318240723.

arstop
rohl
Profil
A jak můžeš vědet že ten projekt bude úspěšný? Protože jestli ne, tak programátoři moc zaplaceno nedostanou.
tomas657
Profil
Myslíš že by niekto bol ochotný platiť za platené funkcie? Možno áno, ale takých ľudí by bolo len zopár... a z toho by žiadny veľký zisk nebol..
hrki
Profil *
tomas657
nepodcenuj silu marketingu , aj ked v tomto pripade to zrovna asi neplati :)
Falcon
Profil
rohl
tomas657
hrki
Nerobte scény. Už nás asi nepotrebuje
tomas657
Profil
hrki

ja nepodceňujem silu marketingu, ale u tohto projektu som si istý, že mu tá "sila" nepomôže.. i ked ťažko povedať, ked nepoznáme všetky podrobnosti..
arstop
Profil *
A jak můžeš vědet že ten projekt bude úspěšný? Protože jestli ne, tak programátoři moc zaplaceno nedostanou.
Nemůžu. Je to riziko. Nicméně je to originální a na českém internetu není podobná hra (nebo minimálně není více známá) - je zde slušná šance se prosadit, ale nikdy to není stoprocentní.

Myslíš že by niekto bol ochotný platiť za platené funkcie? Možno áno, ale takých ľudí by bolo len zopár... a z toho by žiadny veľký zisk nebol..
Ano myslím. U standardních sportovních managerů (které se sice dost liší, ale to je spíše výhoda, že je toto originální) si placené fce (které člověka ve hře mimochodem nijak nezvýhodní, ale dají mu třeba lepší design, možnost fotky svého hráče atp.) si tyto fce kupuje cca 10% hráčů - nevidím důvod, proč by tomu tak nemělo být i zde pokud by se hra řádně rozjela.

tomas657
nepodcenuj silu marketingu , aj ked v tomto pripade to zrovna asi neplati :)
Jak říkám, obecně se investice do sportovního manažeru vždy vyplatila a lidí, které si placené fce koupili bylo vždy dost. navíc jak říkám - to aby 90% herních subjektů tvořili hráči z masa a kostí (hráči, trenéři, manažeři) nemá moc obdoby.

rohl
tomas657
hrki
Nerobte scény. Už nás asi nepotrebuje
Je to celkem větší projekt, který nevytvoří jeden člověk - kdybych už mě sehnáno z webtrhu, tak to nedávám sem ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0