Autor Zpráva
Radim24
Profil *
Zdravím,

nabízím tvorbu jednodušších stránek, např. s nabídkou zboží, fotogalerií, kontaktním formulářem, apod. Bez přihlašování. Uživatel může měnit data jednoduchým způsobem přes ftp, popř. přes phpmyadmin (ale za myslql si účtuji více než za aplikace které mysql nevyužívají).

Stránky je možné optimalizovat na SEO - možnost optimalizovat jednotlivé stránky, každou zvlášť nebo komplexně celý web. Dále dělám taky design. Nabízím weby a design levně, ale řídím se asi tímto: jestli na něco nemáš peníze, tak to můžeme nějakým způsobem osekat (ubrat se dá na grafice, seo optimalizaci a zjednodušit php scripty). Validní a přehledné css je pro mě zásada.

Zároveň bych se rád zeptal zdejších podnikatelů, jestli mi poradí jak se pohybují ceny na trhu za tyto php aplikace, které nabízím. Všechny jsou plně dynamizované. Vhodné např pro prezentaci malířské firmy, která chce do katalogu uvést množství výrobků či vytvořit fotoalbum s referencemi. Také nevím v jakých cenách se pohybuje nakódování designu, což taky dělám.
Radim24
Profil *
web-design.rozhled.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0