Autor Zpráva
fast3r
Profil
Nabízím PHP programátorům možnost spolupráce na jedinečném ambiciózním projektu. Nejedná se o klon žádného známého webu, ale o naprosto převratnou myšlenku v oblasti sociálních sítí. Zpočátku jsem na tom chtěl pracovat sám, ale čím více jsem se do toho ponořil, tim více mi bylo jasno že to není práce pro jednoho člověka. V současné době hledám programátory PHP, JVS, HTML a SEO odborníky. Pokud Vás projekt zaujal, napište něco málo o sobě a přidejte reference(nemusí to být nic extra, ale abych měl alespoň základní představu jak na tom jste).

Zpočátku bez finančního ohodnocení, vzhledem k povaze projektu si dovolím tvrdit že toho nebudete litovat - nabízím podíl z příjmů po dobu 3 let od spuštění(i na základě tohoto budu vhodné kandidáty vybírat pečlivě). Bohužel nemůžu nic zaručit, vše záleží na tom jestli se podaří projekt prosadit - o čemž jsem vzhledem k možnostem více než přesvědčen.

Pouze praha - nutná osobní konzultace a přítomnost na týmových poradách

kontakt:velinskym@gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0