Autor Zpráva
zadavatel
Profil *
Dobrý den všem,

nabízím své služby pro okamžité a rychlé využití (žádné nabídky, které by se řešily až po měsíci => vhodné pro ty co něco potřebují hned). Nejlepší by bylo např. nakódování webu.

Dovednosti:

(x)HTML + CSS s citem pro SEO (dodržování základních pravidel), Strict validní
JavaScript + základy AJAXu + základy práce s frameworkem prototype.js
pokročilá práce s PHP (OOP, vlastní framework) + MySQL

Nabízím hodně muziky, za málo peněz. Reference dodám.

Své nabídky pište na rychlolevnak@seznam.cz
phuket30
Profil
Nedoporučuji stímto člověkem jednat, zadal jsem mu jednu práci na kterou jsem spechal,první začal odkládat termíny,potom se vymlouvat že pořád někam odjíždí a já sem pořád čekal a čekal.Nakonec měl dnes web v 18 hodin mít po odkladech hotový,místo toho se zase vymlouval a "prý když nechci tak čau" . Takže to bude nějaké děcko které neví co je to spolehlivost a slib.

takže abych znova čekal několik týdnu a práci zadal novému člověku..
Mistr
Profil
phuket30
Díky za upozornění. Doufám, že se k nařčení vyjádří i osočený kolega zadavatel.
zadavatel
Profil *
to Mistr

Samozřejmě vyjádřím =).

Byl bych se "postiženému" phuket30 omluvil a vyřešil všechno seriózní cestou a navrhl snížení ceny. Odmítl jsem to pro jeho vulgární chování a jeho pestré nadávky.

Důvody nedokončení projektu byla neočekávaná záležitost, která se musela řešit okamžitě. Odklad nebyl žádný, nýbrž prodloužení termínu na víkend.

Zadání pak takovéto: "Udělej mi web s funkcí tou, ať to dělá tohle". Nejsem zvyklí na takto neseriózní jednání a vůbec celá komunikace, byla poněkud zvláštní. O serióznosti se tu tedy nedá mluvit. Prostě jsme si navzájem nejspíše nesedli, což mě mrzí. Já očekávám profesionální jednání od lidí, kteří přesně vědí co chtějí a on nejspíše očekává lidi "kteří mu prostě něco usmolí" (omluvte ty výrazy).

K nesplněnému termínu se přiznávám, je to fakt, za který sám nejsem nadšený. Moji zákazníci tento incident jistě pochopí a dále setrvají pro spokojenost a hlavně kvalitu. Vědí dobře, že jejich přání plním nadstandardně a sám přidávám spoustu věcí navíc, což se bohužel projevuje na časové náročnosti. Vzhledem k tomu, že velmi ochotně pomáhám zákazníkům předešlým, občas jako dnes, musím rychle servisně zakročit, což se může negativně projevit na časovém plánu a v kritických případech pak na nesplnění termínu.

Omlouvám se, že toto nedorozumění vyústilo v takový incident. Nemuselo by k němu dojít, kdybych měl možnost vyřešit danou situaci v klidu, seriózně a ve prospěch zákazníka. Dokončení rozpracovaného projektu, za který mi už nikdo peníze nedá, by rozhodně netrvalo týden.
phuket30
Profil
Neseriozní jednání ? zvláštní komunikace? není problém tady zveřejnit nebo adminovi přeposlat naši komunikaci ať se podívá kdo není spolehlivý,nekolikrát jsem psal email na který nebylo odpovězeno,vždy až min. napodruhé, já jsem jednal slušně,napsal co chci,dal jsem veřejnou poptávku ale bohužel se spletl.
Když něco slibuješ tak to dodrž,první si psal že v pátek,potom že termín bude na 100% splnění v neděli (včera) v 18 hodin. kdybych si nenašel tvoje icq na google tak mi na email ani neodpovíš. Když jsem ti napsal na icq,zase mi bylo řečeno že jsi musel odjet a pořád to není hotové,na to jsem napsal tedy že nemohu a nmám chut dále čekat a doufat že ten web někdy bude hotový - odpověd byla "když myslíš tak ahoj" , tohle by napsal 15-ti letý kluk který se z domluvené věci chce rychle vykroutit.

Každopádně obchod je negativně ukončen a jediné co jsem rád že jsem neposílal peníze předem.


Mistr: pokud se tento spor bude dále řešit nebo ho bude chtít řešit pan "zadavatel" mohu poskytnou kompletní emailovou komunikaciaby se ukázalo kdo jak jednal.Ale doufám že se nebudu muset nadále touto další špatnou zkušeností zabývat.
Plaváček
Profil
Navrhuji toto téma dále nepitvat, moderátora bych poprosil o zamknutí - kdo bude chtít, cestu si k zadavateli najde, i když rčení "hodně muziky za málo peněz" svádí k pochybám o serióznosti jeho nabídky.

Toto fórum není a nemělo by být veřejným soudem. Děkuji za pochopení.
Chamurappi
Profil
Reaguji na phuketa30:
tohle by napsal 15-ti letý kluk
Myslím, že je mu 17. Ale to je fuk.
Vzbudil moji zvědavost, protože příspěvek #4 poslal přes anonymizér, takže jsem si ho trošku proklepl, ale žádný jiný incident jsem nenašel.

jediné co jsem rád že jsem neposílal peníze předem
Nic strašného se tedy nestalo. Oba jste odstoupili od dohody. To se stává.


Reaguji na zadavatele:
Používej prosím jen jednu přezdívku a ve vlastním zájmu se neschovávej za tak obecné jméno, snižuje to věrohodnost.


Zamykat sice nebudu, ale jinak souhlasím s Plaváčkem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0