Autor Zpráva
zatinka
Profil
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda by se našel nějaký šikovný a ochotný člověk, který by mi vytvořil úvodní stranu webu jezdeckého oddílu a k tomu jednu stránku s obsahem, která by mi sloužila jako šablona pro přidávání obsahu na dalších stránkách webu (základy html mám, takže není problém si pak web dokončit sama) - potřebuji tedy navrhnout design a dobře nakódovat

- na úvodní straně by se nacházel akorát stručný text představující činnost stáje, 2 boxíky pro novinky, kontakty, příp. menší fotogalerie.
- vše laděno do odstínů hnědé, béžové, meruňkové, pískové atd., obsahová část světlá (na webu je hodně obsáhlých textů).

Nabídnout bohužel nemohu nic (já vím, zadarmo ani kuře nehrabe), max. jen odkaz v patičce

Předem mockrát díky a nenadávejte mi :)
Radek9
Profil
Možná bych měl zájem (momentálně sháním hodně referencí).
E-mail: RadomirZemlicka@seznam.cz
ICQ: 202-524-174
Hitman
Profil
Asi trochu mimo téma, ale můžu vědět, proč si design nenavrhnete sama?
zatinka
Profil
Hitman
No, myslím, že na to asi nemám dostatečné schopnosti (hodnocení nedopadlo zrovna nejlépe). Respektive, když už bych se do toho pustila, tak jedině v Malování, neumím zacházet s photoshopem, tudíž bych asi nedokázala nachystat potřebné věci.

Jsem víceméně laik, dokážu si pomocí html naformátovat text, přidat tabulky, odkazy, obrázky, sem tam něco jednoduchého změnit v css, ale nedaří se mi celkově udělat funkční layout (ač mě to zkoušení baví). No, ale jak nad tím přemýšlím, budu to zkoušet dál, ponevadž se to naučit chci. Jednou to snad vyjde :-)

Radek9
Díky moc za nabídku, zkusím ještě o víkendu vyrobit design sama, a kdyby se stále nedařilo, ozvala bych se.
Hitman
Profil
zatinka
No pokud by jste mi dodala grafiku..zkuste mně kontaktovat na Hitman@inMail.cz , nedělal jsem dlouho jen za odkaz, ale třeba se nějak domluvíme :-).
RockFire
Profil
http://futuredesign.ic.cz - Měla by jsi to zdarma.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0