Autor Zpráva
NoName
Profil *
Ahoj všem. Již mým dávným cílem je mít vlastní multigaming clan s přilehlým gameportalem, solidními výkony a občasnými výdělky. Sehnal jsem si proto kvalitní hosting a sponzory. Klan už také běží na plné obrátky. Chybí snad jen ten solidní multigaming + klanový portal. Proto se snažím sestavit tým grafiků, kodérů, hráčů a dalších, kteří by mi pomohli. Naším prvním cílem by bylo do 6.6.09 založit počáteční použitelný web. Proto poptávám všemožné grafiky a kodéry. Své nabídky, dotazy atd. mi zasílejte na E-mail k tomuto určený - wolfhero@seznam.cz

Skládám a poptávám tým grafiků, kodérů a dalších webových stavbařů, kteří budou vytvářet různé weby (i za peníze). Ten první bude multigaming portal s předpokládanou vysokou návštěvností, který by měl být vytvořen do 6.6.09.
Své nabídky, dotazy atd. mi zasílejte na E-mail k tomuto určený - wolfhero@seznam.cz


Možná odměna: Finanční suma, místo v klanu, adminství na webu, solidní reference i do budoucnosti atd.
tomas657
Profil
multigaming portal s předpokládanou vysokou návštěvností, který by měl být vytvořen do 6.6.09.

Myslíš, že to niekto stihne za 6 dní?
NoName
Profil *
Ano. Za 6 dnů mám namysli hrubé nainstalování redakčního systému, úvodní novinku a zavedení počítadla. Takové to hraní si s tím, dodělávky kódování atd. mohou být i se zpožděním. Děkuji zatím za všechny nabídky na můj E-mail a připomínám, že nabídka stále platí. :)
Medvídek
Profil
redakčního systému, úvodní novinku a zavedení počítadla
Čili stáhnout WP, napsat novinku a hodit tam TopList. A na co že potřebuješ grafiky a kodéry ?
NoName
Profil *
WordPress je sice dobrý, ale pro takovýto web preferuji PHP-Fusion, grafiky a kodéry potřebuji pro spoustu úprav webu, které budou následovat a pro případnou stavbu i některých jiných webů... lidí není nikdy dost... :)
NoName
Profil *
Nabídka stále platí, hledáme GRAFIKA !!!
Medvídek
Profil
preferuji PHP-Fusion
Čili jinými slovy děravý systém plný bezpečnostních chyb :)
NoName
Profil *
Ano :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0