Autor Zpráva
Raduzz
Profil *
zacnu od toho nejdulezitejsiho:

Odmena
pokud me vas design oslovi, tak nemam problem vam za to zaplatit.
ale mnohem radeji bych navazal spolupraci s nekym, kdo by mi nezauctoval kazdou korunu. A jako cast odmeny by bral i referenci.
web budu postupne dodelavat a budu mit pozadavky do designu zakomponovat nove prvky (ikonka, baner..)
nechi pak delat bankovni prevod kvuli kazde prkotine, ale jen jednou za cas, az se prace trochu nascita.
predpokladam, ze za navrh uspesneho grafickeno designu uvodni strany vam zaplatim kolem 1000kc a za dalsi dodelavky dalsi 2000.
jeste jednou pripominam, ze by jste to meli delat delat i pro reference a neuctovat mi kazdou korunu.

Pozadavek
velmi jednoduchy, ale krasny, web design uvodni strany inzertniho serveru.
obsah uvodni strany
- logo
- inline menu (menu v jednom radku pod logem)
- nejake ty reklamni banery
- dva velmi jednoduce formulare ( na osm radku)
- vypis nejnovejsich inzeratu ( bude zabirat vetsinu stranky)
- navrhnout "okenko" pro jednotlivy inzerat.
pro predstavu melo by to vypadat jako www.spolubydlici.cz, ale hezci!!!

jak bych si to predstavoval.
stranka by mela byt na bilem pozadi. neco ve stylu www.idnes.cz, ale nebojte se. na strance nebude tolik dat. bude mnohem jednodussi
libi se mi standardni logo seznamu.cz, google.cz jsou jednoducha "mala" krasna

jde mi jen o design a graficke prvky. programuju si vsechno sam.

jeste jedna vec zaverem. hledam nekoho, kdo ma cit pro barvy. kdo umi stranku pekne sladit a spojit.
i kdyz bude stranka jednoducha, musite mit talent, jinak to nikdy nebude vypadat dobre.

dekuji, za vas cas
email: latocha(zavinac)seznam(tecka)cz
icq: 460252739

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0