Autor Zpráva
JitkaBeniskova
Profil
Dobrý den,
měl by někdo zájem vytvářet pro mé zákazníky webové stránky (možno i inzertní weby a e-shopy)?
Já bych sháněla nové lidi a Vy byste dělali stránky,už nějaké lidi mám.
Pošlete mi reference,Vaši cenu a za jak dlouho máte jedny stránky hotové na: Jitka.Beniskova@seznam.cz

Možnost dlouhodobé spolupráce!
don jebot
Profil
Mail odoslany ,...
JitkaBeniskova
Profil
Dost lidí se mi ozvalo. Posílám sem zatím to,co potřebuji:
1)
Poptávám vytvoření inzertního webu, zaměření pouze na půjčky všeho druhu. Systém musí obsahovat možnosti sekcí, rozdělení na kraje a poptávku/nabídku stejně jako např. www.trhpujcek.cz a jiné podobné weby.Nabídky s cenou do PM- design požaduji jednoduchý a přehledný.

2)
Poptávám vytvoření inzertního webu, zaměření pouze na půjčky všeho druhu. Systém musí obsahovat možnosti sekcí, rozdělení na kraje a poptávku/nabídku stejně jako např. www.trhpujcek.cz a jiné podobné weby.Nabídky s cenou do PM- design požaduji jednoduchý a přehledný.

3)
Pro klienta poptávám vytvoření jednoduchých firemních stránek. Jedná se o programování, grafiku, nahrání na hosting (již má zakoupený). Texty + foto dodáme.

Základní zadání:

Několik statických stránek (<10): text + ilustrační foto.
Možná jednoduchá fotogalerie (ukázky prací).
Kontaktní formulář

U webu se nepředpokládá častá aktualizace, ale případné změny chce klient řešit vlastními silami (uživatelská znalost práce s počítačem).

V nabídce určitě uveďte:

Orientační cena
Reference
Způsob řešení (při navrhovaném využití nějakého CMS napiště kterého)

4)
1.) Provoz na vlastní doméně
2.) Současný Hosting český hosting, po dohodě možno změnit.
3.) Zaměření eshopu na vybrané zboží z IT a elektro
4.) Možno použít open source řešení po úpravě preferuji Opencart, či Prestashop
5.) Pěkný design se zaměřením na výpočetní techniku
6.) Nebráním se jiným hotovým řešením eshopu z Vaší nabídky.
7.) Import zboží ze souboru csv, part number, název zboží, popis zboží, při importu stáhnout obrázky z url odkazu a uložit na vlastním hostingu
8.) Zobrazení ceny bez DPH a s DPH, minimálně musí být upozornění, že se jedná o cenu S DPH
9.) Dostupnost zboží - přečtena z csv je Informace True nebo False
10.) Výběr řazení podle výrobce či kategorie
11.) Možnost ručního zadání zboží
12.) Možnost rychlého formulářového dotazu k produktu.
13.) Nákup podle výběru s registrací, či bez registrace
14.) informace emailem o stavu objednávky
15.) Možnost volby doručení, osobní převzetí, DPD, Dobírka DPD aj.
16.) Uvítal bych možnost hromadné slevy z objednávky na vybrané registrované zákazníky (stálé obchodní partnery)
17.) Možnost částečného cms, pro několik stánek pro informace pro zákazníky, není nutný WYSWIG editor.
18.) XML feed pro zboží apod. servery
19.) Základní SEO, mod_rewrite tzn. čisté url
20.) Korektní zobrazovaní v MSIE min. od verze 6 do současnosti a Firefoxu
21.) Doplňující není nutné: pokud by systém uměl vygenerovat fakturu, soupis faktur bylo by to dobré, objednávek.
22.) Doplňující není nutné: možnost anketního modulu
23.) Doplňující není nutné: vítám i jiné možnosti jako je související zboží či u kategorie možnost zakoupení nabídnutí služby instalace, nebo vybrat při ukončení nákupu.
24.) Platba jednorázová či dvě splátky ve dvou měsících, nechci pronájem.
Uvítám alespoň jeden referenční web, či demo k nahlédnutí,
Hlasit se mužou i nepodnikatelé šikovní studenti apod.
Doba předání dohodou raději než uspěchaně a nekvalitně si počkám na kvalitu, dobu dodání navrhněte.

5)
Hladam niekoho kto mi spravi podobny web ako je: http://www.smsnia.cz, jedna sa o podobny system. Prosim cenove ponuky v Eurach, a referencie, tie su dolezite.


Zvládl byste někdo něco z toho? Pište mi na e-mail,jakou nabídku chcete vytvořit: Jitka.Beniskova@seznam.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0