Autor Zpráva
SRKBBLNK
Profil *
Hledáme schopného PHP programátora (znalost DB MySQL, MSSQL 2000(5), Javascript, CSS atd..) základy AJAXu vítány) pro dlouhodobou externí spolupráci (na ŽL), samostatnost podmínkou, tzn. abys byl schopen dobře porozumět zadání a celou věc dotáhnout do konce. Jedná se o kompletní realizaci menších Internet/Intranet projektů pro renomovanou firmu. Nehledáme rádoby programátory, důležitá je pro nás spolehlivost, schopnost učit se, odměnou bude zajímavá práce a velmi příjemná a stabilní odměna ;) Možno dělat při stávajícím zaměstnaní či studiu, pokud si dokážeš práci správně rozvrhnout tak to myslím není žádný problém.

Reference včetně odkazů na již realizované projekty (popř. i ukázku nějakých kódů) posílejte prosím na srkbblnk@seznam.cz
petr 6
Profil
Misto vykonu prace?
panther
Profil
petr 6
pro dlouhodobou externí spolupráci
petr 6
Profil
panther
Cetl jsem, nicmene predpokladam, ze i pro externi spolupraci je cas od casu potreba navstivit kancelar, coz by mohlo klidne znamenat cestu pres pul republiky
SRKBBLNK
Profil *
Praci lze vykonavat vzdalene, pri zadani projektu schuzka s project managery v sidle spolecnosti v Praze, ostatni pak lze resit vzdalene (v pripade vylozene nutnosti je dobre napr. v prubehu projektu udelat jeste osobni schuzku s uzivateli, pokud je potreba neco vyjasnit ci upresnit atd..).
SRKBBLNK
Profil *
petr 6
„pro dlouhodobou externí spolupráci“

Ano, jedna se o realizaci projektu pro naseho vyznamneho zakaznika a to formou externich dodavek (tzn. dodavame projekty dle specifikace zakaznika), eventuelne nasledne tyto aplikace servisujeme a poskytujeme podporu (to zalezi na dohode). Projektu mame aktualne velke mnozstvi a myslim ze pro schopneho programatora to bude slusny privydelek na relativne dlouhou dobu (aktualne do konce roku urcite), s tim ze nepredpokladam ze by v pristim roce byl vyrazny utlum, spise naopak ;)
ninja
Profil
SRKBBLNK: Promitne ale nepripada vam vhodne se nejdrive predstavit, nez jen vlozit anonymni email? Takto se muze potencionalni pracovnik pouze dohadovat, jestli jste zavedana mezinarodni firma, zacinajici skolak hrajici si na "pana podnikatele" nebo rovnou nejaky podvodnik. Zbytecne si odrazujete skupinu, o kterou mate dle poptavky zajem (zkuseni a schopni programatori).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0