Autor Zpráva
Musilda
Hledám grafika na design stránek, možná dlouhodobější spolupráce. Pokud máte zájem pište na e-mail musilekv@seznam.cz.
První zadání je portál o stavebnictví. Třísloupcový layout.

Prosím, na otázky typu kolik si představuješ a kolik by za to bylo, nebudu reagovat. Případně pošlete link na své reference.
A hledám grafika, tak kodéři nepište.
tiso
MusildaProsím, na otázky typu kolik si představuješ a kolik by za to bylo, nebudu reagovat.
A to znamená čo? Že to bude práca zadarmo?
Musilda
tiso
Připadá mi že lidé kteří reagují takovýmto spůsobem umí sice psát, ale neumí číst ( což je trochu paradox ), nebo nemají co na práci a tímto stupidním způsobem se baví.
Speciálně pro tisa návod jak přistupovat ke čtyřem řádkům textu výše.
1/ Přečíst
2/Zvážit
3/Mám zájem, ozvu se.
4/Nemám zájem, jdu si po svém.

A odpověď na otázku :

Ne práce není zadarmo. Práce je vždy za peníze. Zadarmo to není práce, ale dar, či charita. Toto je sekce Práce a zakázky.
Věta „Prosím, na otázky typu kolik si představuješ a kolik by za to bylo, nebudu reagovat.“ , je určena pro lidi, kteří udělali dva tři designy a pošlou mi email typu: Hele jsem supa grafik a chci udělat ten design, kolik na to máš peněz. Každý zná přece cenu své práce a pokud si není jist, tak si napíše o upřesňující informace. A po několika předchozích zkušenostech vím, že se takových lidí najde dost.
Mimochodem, pokud jsi měl nějaký dotaz k zakázce a chtěl jsi mít nabídnout své služby, tak jsi měl použít email, pokud víš jak.
tiso
Musilda - pekné že píšeš, ale tvoj inzerát nie je jednoznačný.
Otázka "kolik na to máš peněz" je relevantná, je rozdiel keď za design ponúkaš 100 Kč, 1000 Kč alebo 5000 Kč.
Ak hľadáš kvalitného grafika, tak si tam mal radšej napísať zhruba to, čo si odpísal mne: Poptávka není určena pro začínajíci grafiky. Prípadne: Pošlete link na své reference a orientační cenu svých prací.
Musilda
Díky za informaci, ty pokud nemáš zájem můžeš jít plýtvat energií jinde.
joe
OT: Pokud najdeš kvalitního grafika, on ti udělá design stránek a vybalí na tebe takovou sumu, že se nebudeš stačit divit. Pak na to nebudeš mít a co z toho, grafik ztratí několik hodin času, které mohl věnovat něčemu jinému. A to, že se ti má ozvat, proč by ti měli psát, stačí upřesnit svůj požadavek, nejméně o to, kolik peněz jsi schopný zaplatit za práci.
Musilda
joe
O tom budu trochu polemizovat. Pokud napíšu, že za kvalitní grafiku jsem ochoten zaplatit 15 000,- Kč, tak mi příjde neskutečně nabídek a já strávím dva dny odpovídáním na nekvalitní věci, že opravdu nemám zájem. Já pokud jdu k případnému zájemci o mou práci, tak také vím, kolik budu chtít a za co. A přesto že jsem napsal co jsem napsal, stejně mi přišlo několik emailů bez ceny za práci. A odepsat na desítku emailů taky něco zabere.
Musilda
Již jsem si vybral, vlákno zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.