Autor Zpráva
edvens
Profil *
Hledám kodéra

Požadavky nutné:

- výborné znalosti xhtml + css (nehledám člověka, co udělal 5 webů, ale daleko více)
- správnost zobrazení v dostupných prohlížečích IE6, IE7, IE8, Opera, Firefox, Safari
- pečlivost (textové alternativy obrázků apod.)
- aspoň nějaké ponětí o SEO (a k tomu návaznost na sématický a správně strukturovaný kód)
- spolehlivost (pokud se na něčem dohodneme, trvám na dodržení v termínu)
- časová flexibilita (následující 2 měsíce práce - náš kodér je přes prázdniny nefunkční)
- dostupnost (e-mail, icq)

Požadavky výhodou:

- živnostenský list (pro nás výrazně jednodušší a rychlejší systém placení)
- povědomí o tom jak funguje js, zkušenosti s jquery
- schopnost pracovat v šablonách (většina běží na php)

Nabízím:

Vzhledem k zavedeným cenám, světové krizi a neochotě některých klintů investovat:

- 2.000,- za HP (pokud půjde o něco velmi složitého, cenu domluvíme)
- kolem 500,- Kč za podstránku (cena zase dle složitosti)
- férové jednání
- dlouhodobou spolupráci
- práci na graficky povedených projektech
- a hlavně nikdy jsme nikomu nic nedlužili a tuto naši vlastnost nehodláme měnit

Prosím o zaslání odkazů (referencí) na realizované projekty, bydliště a věk. Mail: info@edvens.cz Pokud to bude v mých silách odpovím všem, vyberu si jen jednoho. (Kdybych neodepsal, tímto se omlouvám, mám toho hodně).
petr 6
Misto vykonu prace?

A co presne si predstavujes pod timto?
nehledám člověka, co udělal 5 webů, ale daleko více
edvens
Profil *
Ok upřesňuji, místo výkunu práce je úplně jedno. Stačí mi člověk co bude spolehlivě pracovat přes net.

A tím nehledám člověka, co udělal 5 webů, ale daleko více = Nechci člověka, co právě nastudoval xhtml z netu, udělal 5 osobních webů pro své kamarády a myslí si, že to umí, prostě někoho kdo má zkušenosti.
Railbot
Nechci člověka, co právě nastudoval xhtml z netu, udělal 5 osobních webů pro své kamarády a myslí si, že to umí
Tak to by bylo dobré zvednou cenovou hladinu.
Plaváček
Jsme v sekci Práce a zakázky a nechcí být mimo téma, nicméně souhlasím s Railbotem - vzhledem k tomu, co požadujete, je nabízená cena za kvalitně odvedenou práci velmi nízká a argumentace světovou krizí je lehce falešná. Váš přípodotek, že kdybyste neodepsal, protože toho máte hodně, může také hodně napovědět o tom, jak budete přistupovat k případné spolupráci.

Omlouvám se za svůj off topic příspěvek, ale jako dlouholetý kodér a praktik jsem se prostě ke znění vašeho nepříliš povedeného a hodně anonymního inzerátu vyjádřit musel.
w1k
Profil *
odoslany email z info@podstromami.com
panther
w1k
odoslany email z info@podstromami.com
tys asi nečetl pravidla, co?

Uchazeči o zakázku (=ty) využijí uvedený kontaktní údaj a nebudou přispívat do diskuse, pokud nenarazí na problém v komunikaci (třeba na podezřele dlouhé mlčení).

Příklady nežádoucích jevů:
– „Ozvěte se mi na ICQ 123-456-789.“
– „Poslal jsem vám před dvěma minutami mail.“
– „Ozval jsem se vám po ICQ a zrovna si spolu povídáme.“
– „Spolupráce probíhá přesně podle plánu a jsem velmi rád, že mám do čeho píchnout.“
edvens
Profil *
Plaváček: Souhlasím s vámi i s Railbotem. Za tím řádkem se světovou krizí chyběl úsměvný emotikon. Věřte, že při spolupráci dodržujeme pravidla na kterých se dohodneme, i když to možná vyznělo špatně.

Nicméně rád bych toto vlákno uzavřel, mám pocit, že jsem pro nás vhodného člověka již našel. Děkuji.
w1k
Profil *
tym som len dal vediet, ze som zadavatelovi napisal email, v pripade, ze mu nepride, moze ma kontaktovat inak.
Plaváček
edvens

Nicméně rád bych toto vlákno uzavřel

Možná to chtělo se na diskusi zaregistrovat a mohl byste vlákno zamknout sám.

Nechal jsem se vyprovokovat ke komentáři, protože pokud mohu soudit (a vaše přezdívka tomu odpovídá), pak vaši práci (i prezentační web) znám a je škoda, že se prezentujete takto anonymně, když nemusíte a nemáte se za co stydět. Možná si zbytečně ubližujete.

Prosím tímto mmmoderátora o zamčení tématu. Děkuji.
petr 6
mám pocit, že jsem pro nás vhodného člověka již našel
Po 5 hodinach?
Chamurappi
Reaguji na w1ka:
tym som len dal vediet, ze som zadavatelovi napisal email
A přesně tím jsi porušil pravidla. Dokud nenastane problém v komunikaci, nepřispívej.

Reaguji na edvense:
rád bych toto vlákno uzavřel
Jak si přeješ.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.