Autor Zpráva
LuksMa
Profil *
Tento tyden se mi v hlave zrodila myslenka rozjet nejaky projekt. Jelikoz se velice zajimam o motorsport, volba byla jasna a koupil jsem domenu ktera obsahuje slovo rallye takze uz je asi jásne co se bude na webu nachazet......
Asi si reknete ze to nema budoucnost, ze takovych webu je milion....... ale je tu porad ale.....
Takovych portalu je tu nekolik, nejznamejsi trebas www.ewrc.cz, ale kdyz se podivate na obsah tak vsechny se zameruji vetsinou na vetsi podniky jako mistraky....... v cechach jsou vsak i amaterske podniky na vysoke urovni, o kterych je na techto servrech velice malo informaci...... tak proc to nezkusit....... nejake kontakty jsou takze lidi kteri by radi psali, fotili by se urcite nasli........
Zatim to bude nevydelecne, ale pokud by se to rozjelo, tak doufam ze by zde mohli byt i nejake reklamy pripadne eshop s oblecenim portalu apod....

ale proc pisu sem:
Potrebuju cloveka/lidi ktery ma na takoveto projekty ma/maji cit a radi by do toho sli...... v prvni rade se jedna o logo, grafiku a nasazeni bud na vlastni nebo free redakcni system, treba RS2........ vice info na lukyrallye@gmail.com, nebo tady....
tiso
Profil
LuksMa - čo budeš robiť ty? Aký bude tvoj prínos pre ten portál?
Cob
Profil
Nerad bych nabourával tvé odhodlání, ale: jestliže jsem z východních čech, co mi je po tom, že krušnohorský sprint vyhrál Standa Vopršálek s upravenou škodou felicii... Jasně, regionální motoristické události mají své příznivce, ale v konkrétním regionu.. A mistráky typu amatérské závody do vrchu nebo rally cup mají přeci své stránky s potřebnými informacemi, stejně jako konkrétní podniky..
Mno nevím, dnes ohlásilo auto.cz ukončení své sekce wrc - ano, bylo to záběrem světové, což ty nechceš, ale přecijen, ewrc je podle mne dosatečně "regionální". Takže bych se v tomto asi spíše realizoval formou pořadatelskou :) Ale good luck, každý máme nějakého koníčka (a mezi ty mé rally nepochybně patří)..
LuksMa
Profil *
Cob. Ano to mas pravdu, ale stale na techto webech neco chybi...... fotoreporty, rozhovory s posadkama apod

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0