Autor Zpráva
lukash
Profil
Nabízím vytvoření webových prezentací, aplikací, e-shopů, ... jak pro firmy, tak soukromé osoby.
Webdesign je mým koníčkem a snažím se dělat profesionálně vypadající weby za velmi příznivé ceny.


Moje znalosti a schopnosti:

* (X)HTML -- expert
* CSS -- expert
* JavaScript -- pokročilá znalost
* PHP -- pokročilá znalost
* MySQL -- pokročilá znalost

* přístupnost a použitelnost -- expert
* SEO (optimalizace pro vyhledávače) -- mírně pokročilá znalost


Vytvořím kompletní web od grafického návrhu až po fungující webovou aplikaci, včetně umístění na net.
Chcete jen vytvořit nový design pro Váš starý web, něco předělat či vylepšit? Napište mi a určitě se dohodneme.


Moje reference:

* Návrh webových stránek obce Kuklík -- Vytvořeno v rámci mé bakalářské práce (obhájeno za A), součástí je i poměrně komplexní administrační rozhraní (přidávání, odebírání a editace stránek, správa fotogalerie, diskuze), tvořeno s důrazem na přístupnost, použitelnost a splnění legislativních požadavků kladených na web obce.

* PK IZOLACE spol. s r. o. -- webová prezentace menší firmy

* Bažina -- webová prezentace studentského privátu, součástí je i administrační rozhraní



Kontakt

V případě zájmu o vytvoření webu, nebo pokud máte jakékoliv dotazy, prosím piště na:
* email: lukash.webmaster@gmail.com
* ICQ: 334 926 948


Těším se na spolupráci.

Lukáš Hala

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0