Autor Zpráva
Michal P.
Profil *
Hladám zodpovedneho html+css kodera na rozsiahlejsiu zakazku. (Dalsie zakazky v buducnosti su po dobrej spolupraci velmi pravdepodobne.)

Jedna sa o portal. Rozsah je 20 podstranok (niektore s minimalnou zmenou od ostatnych, ine viac pracne). Vzdy je zachovany celkovy vzhlad, iba sa meni stred. Je k dispozicii takmer hotovych cca polovica podstranok od predosleho kodera, ktory pracu nedokoncil. Cize treba doladit polku spravenych podstranok a druhu polku dorobit z PSD.

- Zaciatocnici nech mi ani nepisu.
- forum moc nepozeram, tak sem mi tiez nepiste
- svoj odhad ceny mi poslite na prekop.michal//@//gmail.com alebo priamo na icq: 273476593. Dost mi to suri, uz je s tym velke meskanie. Takze to dam kludne prvemu kto napise prijatelnu cenu.
- faktura nie je podmienkou, ale je to vyhoda.
Michal P.
Profil *
Uz je to neaktualne. Uz je praca zadana. Dakujem.
Michal P.
Profil *
Znovu je tato vec aktualna. Mozete pisat.
petr 6
Profil
Uz je to neaktualne. Uz je praca zadana. Dakujem.
Znovu je tato vec aktualna. Mozete pisat.
S takovym pristupem se mi snad ani nechce. Co se stalo, ze ten predchozi dostal padaka?
Michal P.
Profil *
Dobry den "petr 6" neodsudzujte niekoho koho nepoznate, nezhadzujte ho a nepodcenujte jeho konanie, pokial nemate ani tusenia co sa stalo.

Pre vase vysvetlenie: Mal som dohodnutu s koderom cenu, termin, uz som mu posielal vsetky podklady a potom za chvilu mi povedal ze sa mu toho zrazu zda privela prace a vypytal si niekolkonasobnu odmenu oproti dohodnutej. Preto nasa spolupraca nemohla pokracovat.

Budem rad ked najskor budete nabuduce premyslat a az potom nieco napisete.
petr 6
Profil
Michal P.
Uzavirat vyber po 2 hodinach mi prijde dost ukvapene a timto Vasim krokem jste jiste take castecne prispel k tomu, jak jste s tim prvnim koderem dopadl. Vybral jste nekoho, kdo zde byl zrovna behem techto 2 hodin, zatimco spousta solidnejsich a kvalitnejsich zajemcu ani nedostala prilezitost se zucastnit.
Michal P.
Profil *
Suhlasim, vyber je robeny narychlo, kvoli obrovskemu casovemu sklzu.
martinzika01
Profil
Koukám, že jsi aktivní zde, koukniu se na ICQ !

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0