Autor Zpráva
4li3n
Profil
Dobrý den,
jmenuji se Jan Čech a před měsícem jsem čerstvě odmaturoval na SŠITSP Purkyňova 97, Brno, kde jsem studoval obor Informační technologie, aplikace osobních počítačů, informační a databázové systémy.

Odbornou náplní mých 4 let strávených na této škole bylo seznámení s jazykem C (1 rok), navázali jsme Javou (2 roky), to je z programování asi vše, ze skriptovacích jazyků 2 roky PHP+MySQL.

Internetové stránky mě zajímaly již dříve, obstojně tedy zvládám (X)HTML, CSS (nepíši umím, jelikož si jsem jistý, že ještě dokonale neumím, protože stále je se co učit). Ovládám práci s MS Office, rád komunikuji s lidmi, pracuji s počítačem a internetem, který dnes neodmyslitelně k počítačům patří.

Pokud by někdo měl zájem o spolupráci, rád se s ním spojím písemně na ICQ - 441 278 496, e-mailu: honza123456@centrum.cz, nebo telefonicky po písemném kontaktu

Děkuji Jan Čech

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0