Autor Zpráva
Tatu
Profil
Ahoj, chtěla bych provozovat e-shop na již hotovém shopu, kterých je na trhu hafo. Zcela náhodně jsem natrefila na shop5.cz, ale přestože i mně, web analfabetovi, připadá většina věcí na shopu uživatelsky jednoduchá, nejsem schopná třeba vsadit do hlavičky nějaké primitivní foto. Pokud má někdo zájem pomoci mi s tímto oříškem, budu mu nesmírně vděčná a odměním ho ráda i nějakou symbolickou finanční odměnou. :-)
fuckin
Profil
kolik lidi se ti jiz ozvalo na ten "uvedeny" kontakt? Jinak na orechy pouzivam kladivo, doporucuju. ;)

Moderátor Str4wberry: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Tatu
Profil
Ne ne, to se omlouvám, já jsem neuvedla kontakt pro reklamu, ale chtěla jse přiblížit ten systém shopu. Nevím, jestli nejsou různý a tak jsem si myslela, že to někdo v poho zvládne. Já to fakt nutně potřebuju, moc prosím, můžete se mi někdo ozvat? Potřebuju zprovoznit shop a nevím si s některými věcmi rady, tak proto jsem tam uvedla i konkrétní info. Ale o reklamu nejde, přísaháááám opravdu, fuckine, dej mi na sebe jakékoliv spojení, já se ti ozvu třeba ještě teď, ale fakt to nutně potřebuju a nějak v tom tápu.. :-(
Str4wberry
Profil
Příště uveď kontakt rovnou, Tatu.
Tatu
Profil
Pro všechny ostatní: potřebuju pomoci s tím nastavením e-shopu, nechci nic pro nikoho propagovat, ale jsem líná a už unavená zase shánět další a další e-shopy. Takže: je mi úplně jedno, na kterém "hotovém shopu" moje prodejna nakonec skončí, ale chci, aby vše bylo naprosto uživatelsky jednoduché a abych to mohla administrovat v pohodě i já sama. :-)
Hitman
Profil
Kontakt jste klidně uvést mohla, kontakt na mně: Hitman@inMail.cz , pokud máte zájem, napište mi email a uvidíme co se s tím dá dělat.
Str4wberry
Profil
Reakce na Tatu:
Ano, to víme, ale bylo by hodné uvést kontakt, na který se Ti zájemci mohou ozvat.
Tatu
Profil
Str4wberry
Aha, jasně, sorry, ale já jsem myslela, že mi odepíšete tady.. Nenapadlo mě nic lepšího. Tak příště už to vystřihnu jak profík.. ;-)

Moderátor Str4wberry: Děkuji.
Tatu
Profil
..se mi ale ten hitman stejně neozývá, tedy zatím.. :-(
Tatu
Profil
Hej, Hitmane, tak jsem na tebe až do teď čekala, že spolu on-line doladíme ten eshop... Ale marně. Dostal jsi můj e-mail s ICQ? Prosím tedy kohokoliv, ozvěte se mi, když si budete vědět rady s administrací a budete ochotní mi s tím pomoci..
e-shopu již hotového shop5. A upozorňuji, našla jsem ten konakt náhodou
Hitman
Profil
Bohužel, žádný email mi dosud nepřišel, můžete uvést kontakt zde?

//0:47: Tak už přišel, jmenujete se na icq mik, nebo je to špatné číslo?
Tatu
Profil
Poptávka na pomoc s novým shopem stále trvá, nebo máte-li nabídku na shop za slušnou cenu, který lze jednoduše administrovat, sem s ní!
Můj mail: dostalkova.janicka@seznam.cz
Railbot
Profil
Tatu
Zkus http://www.simplia.cz/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0