Autor Zpráva
duk0
Profil *
Hledame zkuseneho programatora v PHP jazyku kdo umi tento jazyk tak at me napise na moje ICQ: 331-092-052 nebo na nas web www.league-portal.tk do chatu.Diky vsem ktery se ozvou.
Hitman
Profil
Hledá se....nemo. Co takhle vyplnit celý titulek?

Jak vidím, nemáte ani vlastní doménu, asi to nebude nijak zvláštně placené. Mohl jsi napsat alespoň přibližnou odměnu, pokud tedy nějaká je + rozsah prací.

Moderátor Mistr: Již jsem titulek upravil a celé téma jsem přesunul do sekce Práce a zakázky.
duk0
Profil *
No potrebovali bysme udelat uzivatelske ucty a registraci do nich.
Radek9
Profil
A co za to?
duk0
Profil *
no to prave nevim co by si chtel asi penize co ? :-(
Radek9
Profil
Dneska ti skoro nikdo neudělá nic zadarmo. Já bych ti klidně web nakódoval jen za referenci, ale to je jen pouhá šablona. Tohle je už programování a to většinou něco stoj ;-)
duk0
Profil *
ok dej me kontakt na tebe kde bych se s tebou mohl domluvit a vse by si me vysvetlil

Moderátor Mistr: Prosím, dodržuj zdejší platná pravidla. Díky.
Radek9
Profil
Moje ICQ je: 202524174
Dnes tady jsem do 11:00, potom někam jdu a budu tady od 13:00 až do večera.

Moderátor Mistr: Prosím dodržuj zdejší platná pravidla. Díky.
Hitman
Profil
no to prave nevim co by si chtel asi penize co ? :-(

Když si kupuješ auto, chtějí po tobě rohlíky?

ok dej me kontakt na tebe kde bych se s tebou mohl domluvit a vse by si me vysvetlil

Psal jsi, že potřebuješ udělat uživatelské účty + registraci, to je práce programátora,jak jsi správně řekl.
Dragonn
Profil
Pokud je nabídka stále aktuální, ozvěte se mi na jabber: dragonn@jabber.cz nebo na icq: 413-201. Dragonn

Moderátor Mistr: Prosím, dodržuj zdejší platná pravidla. Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0