Autor Zpráva
phuket30
Profil
Dobrý den, hledal jsem nějakou schopnou diskusi se schopnými a inteligentními lidmi tak budu inzerovat tady.Doufám že je to v souladu s pravidly.

Vytvořil jsem jeden web,díky jeho administraci si každý zněj může udělat třeba bazar,seznamku,auto-moto portál atd. Web je dělaný na zakázku,má svoji administraci kde se dá vše spravovat vč. uživatelských profilů bez nutnosti umět programovat.

Výdělky z webu jsou takové,že nabízím kopie toho webu na prodej, za poplatek 500-1000kč zájemci nahrajeme tento web s databází a administrací ne jeho hosting/freehosting a nový majitel může za pár korun mít svůj portál,bazar apod.

Zájem je veliký,jen za neděli výdělek 1770kč a asi hodina práce. Výdělky mohu doložit.

Jelikož jsem se dostal do finančních problémů,nabízím schopnému člověku na prodej byznys.Kupující dostane 2 weby, jelikožj sou 2 verze systému a kupující si může vybrat, dostane doménu s předplaceným hostingem na půl roku s prostorem 70GB, smlouvu o prodeji vč. práv na šíření webu,předání kompletního "know-how", jak prodávat,kde inzerovat spolu s návodem nahrání webu kupujícím (otázka 15 minut).


Prodávám hluboko pod cenou protože na to opravdu spěchám, prodám první pěkné nabídce a nebudu čekat na další,třeba ješte dnes.


Pro více informací mne prosím kontaktujte na emailu quentinel@seznam.cz .

Děkuji a přeji hezký den
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0