Autor Zpráva
MichMond
Profil
Ahojte,

rozhodl jsem se že začnu přijímat zakázky za honorář. Proto si ale potřebuji vytvořit web kterého se klient nelekne. Budu ale potřebovat grafiku která není na začátečnické úrovni. Proto hledám grafika který by mi nakreslil design podle mích představ.
Nabízím za to svoji práci ve flashi. Můžu vám naprogramovat web, nebo jakoukoli applikaci pode vašich představ. Pokud ji tedy zvládnu. Nejde jen ale o jeden web či applikaci. Můžu vám jich naprogramovat několik abych se vám dobře odměnil. Je mi jasné že se ozve jen ten kdo to bude potřebovat a tak to asi nebude hned, ale bil bych rád kdyby to bylo co nejdříve. Programuji v ActionScriptu2 a umím načítat externí zvuky, fotografie nebo texty.
z webů bych vám ukázal tenhle: Web (grafika je nepovedená)
a nebo tuhle applikaci: Úprava fotografie na nálepku
Dělám také banery, více v referencích na webu .
Moje požadavky jsou pak minimální a to jne vytvořit design. Nebudu ani moc náročný jen řeknu obecné info a pak už je jen na vás jak si s tím pohrajete. Pokud by někdo chtěl moje služby výměnou za design, obraťte se na:
email: michmond@email.cz
nebo icq: 243863909
nebo sem do tématu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0