Autor Zpráva
SilentSight
Profil
Umíš psát poutavé články? Nebo jsi začínající copywriter a potřebuješ nabrat reference? A nebo jsi snad jen pisálek, který by si rád zkusil publikování v internetovém magazínu? Ať již odpovíš kladně na jakoukoliv předchozí otázku, rádi tě přijmeme do týmu autorů webu MyHeaven.cz. Jedná se o kreativní web, který dává prostor lidem pro umístění svých článků.

Jak jsem již zmínil na začátku. Server MyHeaven.cz je sice poměrně mladý, avšak rychle rozvíjejíci se projekt. Hlavní vizí tohoto projektu je vytvořit magazín/portál určený jak pro mladé, tak i pro ostatní. Jelikož je však rozvoj projektu a zároveň psaní článků pro mě časově nezvladatelné, hledám pomocníky na pozice autorů, či autorek.


Pro koho je tato nabídka určena?

Jak již jsem zmínil, hlavní skupinou pro kterou tvořím tento web jsou studenti, jelikož sám jsem ještě studentem. Hledám studenty a studentky, pro které je psaní zábavou, či formou odpočinku a neočekávají stovky korun za článek. Články můžete psát o čemkoliv, v jakékoliv formě, není problém se domluvit.

Za každý nápad, jak tento web vylepšit jsem rád. Po přečtení předchozích vět některé z Vás jistě napadlo, proč psát na myheaven, když mohu tvořit vlastní web. Ano, to jistě můžete a nikdo Vám v tom bránit nebude, ale pokud Vás toto napadlo, tato nabídka pro Vás určená není.

Nabízím možnost psaní lidem, kteří nechtějí řešit finanční náklady za doménu, hosting a propagaci webu.... Kteří nechtějí mnoho hodin trávit úpravami systému a programováním dalších funkcí. Tato nabídka je určena pro lidi, kteří nechtějí marnit svůj čas zařizováním webu, ale chtějí hned dát svoje články k dispozici lidem.


Co za psaní nabízím?

Za psaní článků Vám nabízím práci v mladém kolektivu lidí, které baví tvořit webové stránky. Nechci slibovat zisky z budoucího prodeje reklamy, nicméně pokud se podaří tento projekt vynést někam dále, třeba právě díky Vašim článkům určitě Vás o podíl ze zisku webu nepřipravím, ba naopak rád Vám jej dám. Aktualizovaný magazín nemá problém prodat nějakou reklamu, takže jsou zisky velice pravděpodobné, ba dokonce skoro jisté. Navíc nabízím odkaz z webu, email ve tvaru cokoliv@myheaven.cz a případnou subdoménu cokoliv.myheaven.cz.


Chybí kategorie? Není problém

Nenašli jste na webu Vámi požadovanou kategorii o které víte, že by bylo co psát? Nevadí, určitě napiště. Přidání kategorií je naprosto jednoduché. Na webu se nacházejí kategorie o něž projevil již někdo zájem, ale doplnění právě Vaší kategorie klidně domluvíme.


Co dělat, pokud mám zájem psát články?

Psaní článků je pro Vás zcela nezávazné, můžete si jej třeba jen vyzkoušet a pokud Vás nebude bavit rychle s ním přestat. Zkrátka a jednoduše, zde Vás nikdo nebude nutit, dávat Vám nějaké termíny a podobně. Na tomto webu má být psaní článků zábavou. Pokud jste se rozhodli, že se zkusíte zapojit a rozšíříte tým autorů, pak neváhejte a napište na SilentSight@seznam.cz nebo na ICQ 205 855131 a určitě se nějak domluvíme ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0