Autor Zpráva
.michal
Profil *
Potrebujem spravit stranku (dodam nakodovane html-css) s mozno 4 malickymi podstrankami (referencie, kontakty, informacie) + jedna specialna zlozita vec. Popisem to trochu, aby bolo jasne o co ide...

Celkovo ide o online sluzbu, kde si zakaznik objedna "elektronicky tovar" (ako priklad si predstavte napr zvonenie do mobilu). Po vybaveni jeho objednavky mu pride emailom link na web, kde si moze uz prenho pripraveny produkt vyzdvihnut. A tu sa dostavame k veci - potrebujem tu platobne moduly (paypal, +slovenske moduly ake bude mozne /vubplatby, sporoPay, tatraPay,..). Cize zakaznik si ide prevziat produkt, uhradi platbu. Po uhrade ho to presmeruje na stranku kde uz si moze stiahnut dany subor zo stranky.

Musi to byt samozrejme zabezpecene a plne funkcne. Potrebujem to spolahlive, velmi kvalitne, seriozne.

+ na webe budem este potrebovat jednoduchy formular pre objednavky ktora bude obsahovat aj uploadovanie prilohy k objednavke a kalkulovanie ceny podla zadaneho mnozstva alebo inych parametrov.

Prosim serioznych ludi, ktori toto vedia zrealizovat, aby mi poslali cenovu ponuku na email: studio42/zavinac/studio42.sk

Budem sa snazit vsetkym odpovedat na email v co najkratsom case.
.michal
Profil *
Dakujem za ponuky. Uz som nasiel co som hladal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0