Autor Zpráva
Scix
Profil
Zdravím, hledám programátora php a MySQL pro práci na fotogalerii. Je zde možnost i dlouhodobější spolupráce.

Chci udělat fotogalerii pro uživatele (něco ve stylu „hotornot.com“ či zjednodušená varianta „libimseti.cz“). Fotogalerie má sloužit jako doplňková služba k jednomu zpravodajskému portálu.


Moje představa:
- cíl není seznamování, spíše hodnocení fotek, uplout fotek, komentování fotek a třídění fotek
- možnost integrace do WP (představuji si spíš něco jako zobrazení 5 nových fotek přes skript apod., nic komplikovaného, samotná galerie by běžela na jiné doméně než samotný portál)
- snadná změna či tvorba vzhledu

Finanční ohodnocení: 2000 – 10 000,- (podle toho jak moc to bude kvalitní a zda bude i design), nabízím také možnost dlouhobější spolupráce v tom smyslu, že pokud bude třeba něco doplnit, předělat, přidat funkci apod. tak za každou aktualizaci jasně dané ohodnocení

Pokud je něco nesrozumitelné, pište vaše dotazy, reference, apod. buďto přímo sem, nebo na email "mako.filip@seznam.cz". Pokud někdo třeba máte podobný systém někde na disku (seznamka která se třeba neuchytila), nabízím vám možnost jak jej zhodnotit.



PS: Pokud by někdo věděl o něčem placeném (nějaký zahraniční systém apod.) co by splňovalo moje požadavky, pošlete tip. Pokud mě zaujme odměna vás nemine ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0