Autor Zpráva
Kopretina
Profil *
[x]Ahoj, sháním někoho, kdo by mi vytvořil stránku. Jsem úplný začátečník, tvorba stránek mě hrozně baví, ale moc mi to zatím nejde. Prokousala jsem se zatím návody na základní html, k ccs jsem ještě nedošla, mám k němu nevím proč nějaký odpor, ale zjistila jsem že bez něj asi pořádnou stránku neudělám. Mám svojí stránku v RS Php, ale chtěla bych něco vlastního. Tohle je můj pokus o stránku. (Prosím nesmějte se :-). Pásovec je kradenej, toho jsem nevyráběla, mám ho tam jen pro radost. [/x]

[x]Už jsem narazila na pár nabídek, že by si chtěl někdo jen tak prozkoušet své dovednosti, bohužel za to nemůžu dát víc, než odkaz nebo reklamu na stránku. Jsem chudý student. Stačilo by mi jednoduché pozadí, nahoře klikatelné logo na hlavní stránku (to mi zaboha nejde udělat), aby to bylo na pohled pěkné a používatelné, nic složitého a výstředního. Já jsem tak trochu technický antitalent a hrozný kýčař :-D, bude mi trvat roky než se to všechno naučím pokud vůbec. Díky za případnou odpověď a přeji krásný den.[/x]
Paja
Profil
Uveď na sebe, prosím, kontakt Kopretino.
Kopretina
Profil *
stepka.svo,zavináč,gmail.com

pokud se najde někdo tak ochotný, budu hrozně ráda. Předem děkuju

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0