Autor Zpráva
Feodaron
Profil
Hledáme agenty, kteří budou shánět zakázky a doporučovat naše služby. Nabízíme internetovým stránkám registraci do katalogů. Naše služby jsou vhodné jak pro malé osobní stránky, tak pro velké portály či firmy.

Pokud máte ve svém okolí lidi, o kterých víte, že spouštějí nové weby, není nic jednoduššího než jim doporučit naše služby a lehce si tak přijít k penězům. Nebo máte kontakty na majitele webů či webmastery? Víte o podnikatelích či firmách, jejichž nákladně vybudované webové prezentace navštěvuje minimální zákazníků a oni by to rádi změnili? Doporučte jim naše služby a pokud u nás učiní objednávku, dostanete provizi ve formě předem určeného % z objednávky. Čím více zakázek pro nás získáte, tím větší procento z objednávek budete získávat.

Věk, vzdělání ani předchozí praxe nehraje roli. Záleží pouze na vašich schopnostech a výkonech. Jediné co požadujeme, je dostupnost na emailu, telefonu či ICQ a solidní jednání. Vyplácení odměn bude probíhat formou bankovního převodu, popř. pomocí složenky.

Pokud vás našeš nabídka zaujala a máte zájem se stát našim agentem nebo byste jen rádi více informací, můžete nás nevávazně kontaktovat na:

Emailu – spulak.ondrej[zavináč]gmail.com
ICQ – 287 673 369
Telefonu – 606 246 323

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0