Autor Zpráva
007
Profil *
Dobrý den.

Hledám sponzoring a jsem dost nezkušený. Chtěl bych se tedy zeptat

- kde hledat?
- co za to sponzor může chtít?

Děkuji
Radek9
Profil
Sponzoring čeho?
007
Profil *
Sponzoring online hry.
grimword
Profil
online hry? něco jako trravian, něco jako counter strike nebo flash hry? na co vůbec potřebuješ konkrétně peníze a kolik?
007
Profil *
Něco jako BiteFight. Potřebuji peníze na průměrný server. Deset až patnáct tisíc.
Jan Tvrdík
Profil
007:
Skutečně očekáváš takovou návštěvnost, že potřebuješ vlastní server? Nestačí ti normální hosting?
Marcus Flintus
Profil
nějaký kontakt?
007
Profil *
Chcete říct, že se nabízíte?
pl
Profil *
007
doporucil bych ti zacin na normalnim hostingu. 100kc/mesic mas ne?. a az pokud by se rozrostl pocet hracu tak bych zacal hledat sponzora.
nabidnout muzes reklamu na strankach hry, nebo pokud je u hry nejaka placena sluzba tak podil ze zisku.
Marcus Flintus
Profil
Jak bych se mohl nabízet, když o tom vůbec nic nevím?
Když na sebe neuvedeš kontakt, sotva se ti někdo ozve. Takové věci na veřejném fóru řeší málokdo.
mgiel
Profil
trošku profesionality by to chtělo už jenom u základního představení. - O co jde, jaký je cíl, jaká je vize, co je zajištěno z tvé strany, co můžeš nabídnout, co žádáš od sponzora, jak bude sponzor profitovat, jak bude jeho investice zajištěna či pojištěna,

Průběh startu mi je také nejasný, proč hned 10-15 tisíc, když lze sehnat hosting za hubičku. Respektive už jenom při dobrém projektu seženeš sponzora ze strany webhostignu výměnou třeba za dobrou reklamu.

Myslím, že něco jako ********* pro informaci nestačí.

Kde hledat - možná bych zkusil ty, pro které by to mohlo být zajímavé. Rozhodně to nebude truhlář či firma z úplně jiného oboru.
HajekJirka
Profil
007
Já mám doma server, který nepoužívám.
Je sice starší, ale určitě by se ti mohl pro začátek hodit.

Když tak se mi ozvy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0