Autor Zpráva
mizel
Profil
Zdravím,

potřeboval bych pomoci s "rozchozením" jednoduchého katalogu, který se snažím vytvořit a spustit na ic.cz. Vím, že freehosting není to pravé ořechové, ale to bych teď nerad řešil. Instalace proběhla v pořádku včetně změny šablony. Problém je v tom, že v momentě, když chci přidat nějaký odkaz, tak systém hlásí chybu, že nemůže daný web najít a zároveň, že už odkaz je v databázi (a samozřejmě tam není a webová adresa existuje). Zajímavé je, že pokud se pokusím přidat odkaz v admin zóně, tak přidání odkazu proběhne naprosto v pořádku, z čehož usuzuju, že nebude problém s připojením databáze. Ještě dodám, že problém není ani v šabloně, protože vkládání odkazu nefungovalo ani s výchozí šablonou.

V googlu toho moc není. Snažil jsem se vyhledat googlem, jestli někdo neřešil nějaké podobné problémy. Jediné co jsem našel byly pouze věci na oficiálním foru a tam admin tvrdí, že je třeba řešit to přes poskytovatele hostingu a v nastavení serveru. Technická podpora ic.cz vůbec nereaguje, navíc já se servery a php nemám téměř žádné zkušenosti, tak se chci zeptat, jestli někoho napadá něco, čím by to mohlo být způsobeno, případně, jak problém odstranit. V administračním rozhraní jsem zkoušel ponastavovat vše, co se dalo, ale bez výsledku, tak budu rád za jakoukoliv připomínku a radu.

díky michal
Kh
Profil *
Link na stránku? Link na použitý script?
mizel
Profil
Stránka je na www.katalog-odkazu.yc.cz a phpld je ve free verzi 2.2.0.
matrxixshare
Profil *
ahoj jak jsi to vyresil

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0