Autor Zpráva
melanus
Profil *
Ahoj dělám stránku o hrách ap. a potřeboval bych, na stránkách www.vsechnobude.4fan.cz mít odlišné stránky. Uvedu příklad na uvodní stránku bych si psal jen novinky, potom bych měl stránku recenze, kde bych psal novinky o recenzích. A to třeba ne pod sebou ale vedle sebe s obrázkem ... nevíte o nějakém pluginu, který toto umožňuje?

Moderátor Chamurappi: „Titulky typu ‚pomoc!‘ jsou k ničemu“ není u formuláře pro srandu králíkům.
don jebot
Profil
No ked si v administrácii vytváraš nový page mas tan napravo na výber šablonu ... ty si tu šablonu mussíš vytvoriť, je to jeduche, na prvych riadkoch deklaruješ že je to šablóna a poto už iba vkladaš html kód a php ..
melanus
Profil *
a chtěl jsem se zeptat dá se nějaká taková šablona stáhnout?
don jebot
Profil
Určite áno ale vhodnú budeš dlho hladať.. stačí si v v súbore kde máš tému vytvoriť subor napr. druhastrana.php a skopirujes tam toto
<?php
/*
Template Name: Druha strana
*/
?>
a dalje pokračovat v kode ako ho chceš mať čiže:
<div id="container">
<div id="content">
<?php the_post() ?>......atd


Keď potom vbehneš do administrácie, dáš vytvoriť novú stránku tak v šablónach budeš už mať šablónu Druha strana a podla nej sa ti budú príspevky vypisovať.
melanus
Profil *
aha no jo jenže mám problém php atd není moje silná stránka proto mám wordpress, který mi vše usnadňuje a já se věnuji hlavně grafice
melanus
Profil *
nenašel by se někdo ochotný mi pomoci sepsat nějaký php kod na to co potřebuju ?
Jakub Kříž
Profil *
Na vytvoření šablony nepotřebuješ umět v php, stačí se učit, konkrétně potřebuješ XHTML, CSS a číst z codex.wordpress.org tam je vše popsáno. Lovu zdar
melanus
Profil *
stejně nevím :-(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0