Autor Zpráva
Jakub Kříž
Profil *
Dobrý den,

již delší dobu používám WordPress ke své spokojenosti. Hraju si s Pluginy, nastavuji měním, provozuji stránky, všechno super. Avšak co mi posledních pár dní leží v žaludku a ne a ne s tím nijak hnout. Odpovědi typu RTFM anebo použij Google si prosím nechte doma.

Jak umístit obrázek, řekněme 16 x 16 pixelů, před název widgetu. Představoval bych si to nějak takhle
 <img src="ikony/news.png" width="16" height="16" type="image/png" />
<h3>Novinky</h3>
<div id="widget1" class="widget widget1">
   ... obsah widgetu ...
</div>


Jde mi o to, jak jednoduše, ideálně nějakým pluginem, nastavovat předobrázek nadpisům. A to stylem kliknu na plugin v drag and drop menu, případně někde jinde a třeba natrvdo tam napíšu adresu toho obrázku, je jedno jak, hlavně nějak.

Pro chytráky: můžu to udělat tak, že bych přímo do layoutu napsal HTML kod widgetů, pak by to nebyl problém, jenže bych tak ztratil možnost upravovat pořadí widgetů z drag and drop menu, což se mi nechce. Už jen kvůli zapnutému safe_mod a nenastavenýcb právech v šablonách na 777.
don jebot
Profil
ak to dávaš ako wigdet tak v subore function.php (myslím,že sa takto volá), maš zadane čo bude pred názvom widetu a čo za ... siže medzi úvodzovky doplníš '<img src="ikony/news.png" width="16" height="16" type="image/png" /><h3>'...
Jakub Kříž
Profil *
Dobře, to je možnost, nicméně neřeší to celý problém a to ovládání těchto úprav přes správce widgetů. Musel bych ručně každý zvlášt... chtělo by to nějakou automatizaci..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0