Autor Zpráva
Radek9
Profil
Již nějakou tu dobu se patlám se svým redakčním systémem a teď když už ho mám konečně tak z 99% hotový si ho chci nechat zhodnotit.
Popis:
Jednoduchý redakční systém na správu stránek, článků, kategorií, souborů, šablon a uživatelů. Ke svému běhu nepotřebuje MySQL ani žádnou jinou databázi. Pracuje s filesystemem.
Odkaz:
http://spherecms.bluefile.cz/demo/
Přihlašovací demo údáje:
Jméno: demo
Heslo: demo
(Popřípadě se můžete sami zaregistrovat a vyzkoušet si funkce uživatele.)

Předem děkuji za případnou kritiku.
Mastodont
Profil
Radek9:
Ajajaj! Ajajaj!

(Sorry, s těmito fórky ... - a pokud jsi tam ten javascript nedával ty, tak je jasné, co máš v CMS dál řešit).

Pro ostatní - neklikejte na ten odkaz.
Radek9
Profil
Mastodont:
Opraveno. Nedával jsem to tam já, ale jako administrátorům chci dát možnost používat JS. Pokud by to vytvořil běžný uživatel, nejdřív bych to musel schválit. A k tomu ještě při schvalování vidím text v htmlspecialchars().
Lamicz
Profil
Radek9 - Proc to vykona libovolny PHP kod v tech sablonach... To je TROSKU drsny aneb Mas hezky soubory ;)
Radek9
Profil
Lamicz:
Ne, chtěl jsem dát adminům možnost používat v šablonách php (klidně bych všechny soubory mohl ošetřit, ale takovou funkčnost v každém rs uvítám). Nečekal jsem, že admin bude dement... Je to prostě redakční systém, který umožňuje co nejvyšší funkčnost. Tzn. možnost vytvářet si v šablonách a stránkách vlastní php kódy.
Enyeus
Profil
Radek9:
Není to úplně špatný nápad, ale pak raději nedělej demo, nebo ti nějaký chytrák smaže celý web, nebo ti na něj dá vira.
Radek9
Profil
Enyeus:
Pravda. A děkuji za souhlas.

Mažu demo. Popřípadě ho dám na jinou doménu.
Zamykám...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0