Autor Zpráva
Petr86
Profil *
Zdravím, na webu www.exoplanety.cz jsem dělal úpravu sidebaru v originální šabloně. Vznikl však problém, celý pravý sloupec se při zmenšení (minimalizování) okna prohlížeče posune pod hlavní stránku. Při velkém rozlišení pak zase vzniká mezi hlavní stránkou a sidebarem velká mezera. Neví někdo co s tím? Zkoušel jsem všechno možné, ale v programování jsem spíše poučený laik :). Zdrojový kód sidebar.php je zde: http://www.exoplanety.cz/wp-content/uploads/2009/11/sidebar.txt

Pak bych měl možná ještě jeden dotaz. V sidebaru se běžný text zobrazuje modrou barvou a hypertextový odkaz černou, což mi přijde naprosto nelogické a proti standarmům a zvyklostem :) Vím, že to mohu změnit v souboru style.css příslušné šablony, ale neví někdo kde přesně v tom kódu??

Díky moc předem za rady.
don jebot
Profil
Ide o to že obalovy div sa ti prispôsobuje šírke okna, číže keď okno zmenšíš pod širku obsahoveho div + sidebaru , sideba sa ti hodí dolu. ak to chceš vyriešiť nastav na obalovací div pevnú šírku, potom sa ti bude scrollovat horizontálne.
Petr86
Profil *
Díky, ale kde a jak to nastavím?
don jebot
Profil
do css dopis do #casing { ... width:1200px;} tu sirku si prisposob podla seba ...
Petr86
Profil *
Super, díky moc, už to mám :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0