Autor Zpráva
multiuser
Profil *
Zdravím,

hledám všechna možná řešení jak dodat informační systém pro malou výrobní firmu a jednou z možností, kterou prověřuji je použití nějakého opensource PHP řešení, popřípadě poskládání a přiohnutí již hotového kódu. Parametry by měly být zhruba následující:

Software pro vypořádání objednávek výrobní společnosti obsahující seznam odběratelů, databázi produktů (a jejich modifikací), řazení objednávek podle rozvozních tras, možnost řazení podle odběratele, produktu a nebo rozvozní trasy. Dále by měl systém umět určit, za jak dlouho může být objednávka vyřízena (počet výrobních jednotek za den a u každého produktu určený počet jednotek potřebných pro jeho vyrobení). V poslední řadě by měl umožňovat tisknout štítky na zboží a k jedné dávce štítků (objednávky by se pro jednu výrobní dávku určovaly ze seznamu ručně) průvodní seznam specifikací pro výrobní zaměstnance.

Neočekávám, že něco tak specifického existuje, ale pro část práce by se dal použít třeba Adminer Editor a tak se ptám, jestli neznáte nějaký další open source, který by pro toto použití byl vhodný. Firmě jde hlavně o $, takže vývoj nějakého nekočkopsa by se nezaplatil...

Díky moc!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0