Autor Zpráva
Jege
Profil *
Zdravím, mám takový dotaz ohledně WP. Myslíte, že je možné udělat normální web, kde jsou statické stránky a v sidebaru po straně jsou vždy krátké novinky i s datem? Nebo je lepší na tohle vybrat jiný cms? Jde mi o to, že sice dělám různorodé projekty, ale podle mě nemá smysl nasazovat na každou věc jiný cms. Spíš chci proniknout do WP a ten přizpůsobovat podle požadavků. Předem díky za všechny ohlasy :)
don jebot
Profil
WP sa da pouzit takmer navsetko + ma velku podporu + da sa pouzit takmer navsetko ak nie na vsetko, samozrejme vela veci zalezi aj na vedomostiach ..
Jege
Profil *
A nějaké odkazy? :) slyšel jsem snad o nějakém pluginu, co předělá WP na cms?
don jebot
Profil
V akom zmysle myslíš CMS ? Všetko záleži od toho na čo to chceš použiť a ake funkcie potrebuješ . Napíš presne čo potrebuješ.
Jege
Profil *
Mám klasickej web, kde je v menu 4-5 stránek (O nás, Galerie, Odkazy, Kontakt...) a v sidebaru mám na každé stránce 2-3krátký novinky (můžou se zobrazovat třeba jen 2 věty a ty klikneš na "Více" a novinka se ti otevře místo obsahu v content area)
don jebot
Profil
To nebude ziadny problem, stranky sy vytvoris v administracii a sablonu upravis velmi lahko . Do sidebaru mozes clanky vypisovat bud pluginom alebo si upravis trochu kod a ides ...
niko
Profil *
Interval.cz bezi na wordpress
Jege
Profil *
Přesně takový Zprávičky jak na intervalu potřebuji :)
niko
Profil *
Jege: pouzij plugin POSTLIST :)
Jege
Profil *
Thx za pomoc všem :) kouknu na to

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0