Autor Zpráva
David.H
Profil *
Ahoj, chtěl bych si zkusit rozjet, svůj menší projekt. Nechci prozrazovat nápad, ale zajímalo by mě zda je to co jsem si vymyslel možné a jaký redakční systém by se na to hodil.

Takže chtěl bych tyto věci:
- několik kategorii do kterých se budou přidávat články
- možnost registrace a přidávání článků uživateli - aby si uživatel mohl vybrat do které sekce to zařadí + nastavit nějaký jednotný vzhled těm příspěvkům
- v příspěvku moct přidat fotku (nebo jen odkaz z kterého se uděla screenshot?) a omezit ji velikostně (místa na webu zas tolik není
- hodnocení (hvězdičkama, číselně to je jedno) a třeba tři nejlepěí vytáhnout na hlavní stránku
- jednotlivé příspěvky sbalit a pokračování až na rozklik

Možná WordPress + pluginy?

Co z toho je reálné a co není? Jen abych věděl zda se do toho pustit nebo nee..
Děkuji
mckay
Profil
David.H:
Nepochopil jsem úplně jak chceš pomoct, ale na tu otázku ti odpovím. Určitě to možné je. Ty to chceš jako něco takového rozjet přes WP, nebo něco takového naprogramovat?
David.H
Profil *
Možná jsem to špatně napsal.
Naprogramovat to určitě nechci, jelikož to bych nikdy nedokázal. Řekl bych, že rozumím css a html, ale php jen okrajově a uživatelsky. Takže mě jde spíš o nějaké hotové řešení, které by se třeba dalo rozšířit pluginama aby to splňovalo to co chci.

A právě nevím zda to vůbec možné je a pokud ano kde toho dosáhnu nejsnáze. Těch systému je hodně - wordpress, drupal, atd. Jde mě o to jestli nechci nemožné, nebo nereálné.

Děkuji
mckay
Profil
David.H:
Dle mého by to WP, i Drupal zvládali na pohodu, ale asi ti bohužel neporadím, co kde nastavit. Každopádně zkus se poptat na českém WP fóru, a tam ti určitě správnou kombinaci pluginů poradí :-).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0