Autor Zpráva
Dave6641
Profil *
Zdravím, právě dělám větší projekt a to fan stránky o jednom seriálu. Chtěl jsem to rozjet na WordPressu, ale je to fakt nástroj spíš na blogy a ne pro psaní článků více uživateli atd. Dále zkouším Joomlu, což mě přijde naprosto ideální a narazil jsem jen na pár problémů. Ještě bych chtěl zkusit Drupal, ale to až pokud by se joomla neosvědčila.

Kdyby někdo věděl tak bych chtěl moc poprosit o řešení pár problémů:
1. Absolutně nwtuším jak do nového příspěvku vložit obrázek tak aby ho text obtékal (zprava, zleva) je to pro mě dost důležité.

2. Složité vkládání odkazu na youtube video (musím jít do editace HTML kódu, tam jej vložit, v normálním editoru nic nevidím a psát dále, fakt blbý)

3. Mám nějakou šablonu kterou si přizpůsobuji pro své potřeby a celkem to i jde, ale nemůžu přijít na jednu věc. Ke každému příspěvku je dopsán datum vytvoření a kdo ho vytvořil. Ale je to pod sebou , ja bych chtěl aby to bylo za sebou.

4. Upravit nějak položky pod článkem - "Celý článek" a "Přidat komentář" (přes css?)

Jako Joomla vypadá na hodně dobrej systém a možná u něj i zůstanu jen doladit těchto pár detailů :)

Moc děkuji
cesilek
Profil *
1) Zkus komponentu JCE editor. Nejsem si tedy jist jestli to opravdu zvládne, ale určitě ti pomůže i s jinými problémy. Případně to řešit jedině přes html.
2) To hold jinak neuděláš..
3) Klikni na článek a vpravo máš "parametry-pokročilé", tak tam to můžeš vypnout.
4) To samé jako bod 3.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0